חיפוש באינדקס עסקים

חימום תת רצפתי: כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 יוני 2019

עד כמה זה באמת עובד? האם ניתנת אחריות? ולמה צריך בכלל משאבת מים? חברת ספו דומוטק מהוותיקות והמקצועיות ביותר בענף עונה על כל השאלות הבוערות לקראת חורף 2020:

עדיין לא ידוע מה צפוי לנו בחורף 2020, אבל אם הוא רק יגרד את מפלס הקור והגשמים מהחורף האחרון, נצטרך להתחיל לחשוב על אמצעי חימום הרבה יותר אפקטיביים.

מי שנמצא בראש רשימת המחממים כמוצר הטוב ביותר בקטגוריה, הוא החימום התת רצפתי שהופך בתים גדולים וקטנים בכל פינה במדינה למקומות חמימים ומפנקים. מעבר לעובדה שמדובר במוצר יעיל ואיכותי, הוא פותר צורך אמיתי בקרב כל מי שמעוניין להיפטר סוף סוף מהמזגן שתקוע באמצע הקיר, ממפזר החום שכבר התיישן והפך למסוכן ומכל מוצר חשמלי מחריש אוזניים. הכל מבלי להוציא על ההסקה בעונה הגשומה סכומי עתק.

נכון, החימום התת רצפתי אינו זול, אך הוא חד פעמי לכל החיים. ואם תבחרו בו, הוא יבטיח שלא רק שלא תצטרכו עוד שום אמצעי חימום אחר, אלא לא תצליחו להבין כיצד חייתם בלעדיו עד היום.

חברת ספו דומוטק, מי ששולטת בעולם החימום התת רצפתי כבר למעלה מ-20 שנה ומספקת מגוון רחב של פתרונות ללקוחות פרטיים וביצוע פרויקטים מול החברות הגדולות במשק במגדלי יוקרה, חולקת מן הידע המקצועי שלה ומשתפת בכל מה שצריך באמת לדעת על אמצעי החימום החדשני והמוצלח ביותר בארץ ובעולם.

איך נגרמת התחממות של הרצפה?

השיטה מבוססת על הנחת תשתית צינורות מבודדים מתחת לריצוף הפנימי והיא יכולה לפעול באחת משתי דרכים – על בסיס חשמל או באמצעות משאבת חימום (גז). לכל שיטה יתרונות משלה כאשר משאבת החימום המופעלת באמצעות מערכת מים, תוכל לפעול באופן רצוף עם יכולות וויסות לחדרים מסוימים ואילו החימום החשמלי יבצע פעולה בזמן תגובה מהיר במיוחד ויוכל להשהות את עצמו אוטומטית לאחר הפעלה ממושכת. המערכת תביא בשני המקרים לחימום של הרצפה. מאחר ואוויר חם הינו אוויר "קל" יותר, הוא מתפזר בקלות ומפיץ חום נעים ואחיד ללא אזורים שנותרים קרים מאחר והם לא סמוכים לגוף החימום.

האם שיטת החימום חסכונית יותר ממזגן?

חיסכון מתבטא באיכות הרכיבים שגוף החימום כולל. ככל שמפרט הרכיבים איכותי יותר, כך תתבטא צריכת אנרגיה מינימלית. המערכת של ספו דומוטק מתבטאת בבידוד תרמי ברמה גבוהה עם יכולת פיזור חום אחיד ופונקציות מתקדמות השולטות על יכולות החימום, מה שיוביל לחיסכון אדיר לעומת פתרונות קיימים אחרים.

על אילו משטחים ניתן להתקין מערכת חימום?

חימום תת רצפתי מתאים לכל סוגי הרצפות כולל חיפויים (פי וי סי למשל), קרמיקה, שיש, בטון מוחלק ועוד. ספו דומוטק היא בין החברות הבודדות בישראל המבצעות בנוסף התקנת מערכות חימום תת רצפתיות גם לפרקטים ושטיחים מקיר לקיר.

כיצד פועלת משאבת חום?

המשאבה מייצרת אנרגיה על בסיס מים ומשתמשת ביחידת עיבוי ומדחס המתעלים את חום הסביבה החיצונית לכדי המים החמים שמוזרמים אל צינורות המערכת. ככל שהטמפרטורה החיצונית גבוהה יותר, כך עבודת המשאבה תהפוך ליעילה יותר. המשאבה של ספו דומוטק עובדת בהספקים הגבוהים ביותר בשוק, תוך ניצול אנרגיה מיטבי שהופך אותה לפתרון החימום הזול ביותר. בנוסף הצנרת עצמה איננה מורכבת ממחברים כלל, מה שימנע לחלוטין כל דליפת מים.

כיצד פועלת מערכת חימום חשמלית?

לאחר שתסתיים פריסת תשתית הצינורות ושכבות הבידוד, יהיה ניתן לקבוע היכן ימוקמו התרמוסטטים. כל אחד מהם פועל עצמאית מהיתר, כך שחלוקת ההפעלה תוכל להיות מגוונת, על פי הרצון האישי שלכם. חשוב לציין שגם במערכות המים ניתן להגדיר אזורי הפעלה שונים, אם כי הגמישות נמוכה יותר.

האפליקציה בפיתוח הייחודי של ספו דומוטקלסמארטפונים תוכל לשלוט בכל רגע נתון על החימום הביתי בכל אזורי השליטה, להכין תוכנית הפעלה שבועית לכל אזור, לבצע כיבוי או הדלקה, להכניס את המערכת למצב "חופשה", לווסת טמפרטורה ועוד. האפליקציה רלוונטית מאוד גם לבעלי פרקטים, מאחר וחומר זה זקוק לחימום הדרגתי ואיטי יותר המצריך פיקוח.  בנוסף ספו דומוטק היא המפתחת הבלעדית של בקר ההתממשקות לבתים חכמים בישראל, המעביר את השליטה אל מסכי הבית החכם.

ומה לגבי אחריות?

חימום תת רצפתי שהותקן באופן מקצועי ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר, איננו דורש שום פעולת תחזוקה עתידית. יחד עם זאת אף מערכת לא יכולה להיות חפה לחלוטין מתקלות או בעיות ועל כן מעניקה ספו דומוטק ללקוחותיה אחריות מלאה לכל החיים.

ספו דומוטק הינה החברה הגדולה בישראל לתכנון והקמת פתרונות חימום רצפתי מתקדמים, המבצעת ליווי מקצועי והתאמה אישית לכל לקוח.

חימום תת רצפתי: כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

 עמוד זה נצפה: 503 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור