חיפוש באינדקס עסקים

חידוש עור הפנים – עכשיו העונה המתאימה ביותר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 נובמבר 2011

 

קוסמטיקאית פרא רפואית- קרנית מלמדעונת החורף אינה רק העונה בה אנו לובשים עוד שכבה של בגדים, זו גם העונה המתאימה ביותר לביצוע פילינג ולחידוש עור הפנים.
טיפולי פילינג הם תהליך קוסמטי / רפואי המסיר שכבות עור עליונות במטרה לשקם את נזקי השמש שנותרו על עור מהקיץ שזה עתה חלף, לרענן את העור להחליק קמטוטים ולטשטש כתמי עור.
פילינג לחידוש ורענון עור הפנים מתאים כטיפול בפיגמנטציה, כתמי עור, קמטוטים, רפיון בעור ואפילו נגעי עור טרום סרטניים.
כיוון שהעור מתחדש ומצמיח תאי עור חדשים התוצאה היא עור חלק, בהיר ורענן.
ככל שהפילינג עמוק יותר מוסרות שכבות עור עבות יותר ואיתן פגמי עור עמוקים יותר.התאמה של עומק הטיפול למצב העור היא חיונית להצלחת הטיפול, כמו גם, כמובן, רמת המקצועיות והמיומנות בה מבוצע הפילינג.
כיוון שמדובר בטיפול עמוק לעור מוסרת לנו הקוסמטיקאית הפרא רפואית- כי קיימת הסכנה שביצוע הפילינג בידיים לא מיומנות ומקצועיות עלול להשאיר בעור סימנים, צלקות, אדמומיות בעור ושלל בעיות נוספות.
חידוש והצערת עור הפנים- קרנית מלמדלכן חשוב מאוד לבחור בקוסמטיקאית רפואית מקצועית ומיומנת לביצוע חידוש עור הפנים שלך.
מחקרים רפואיים הוכיחו כי פילינג לחידוש העור הוא אחד הטיפולים החשובים שעל כל אחד ואחת לעבור על מנת לשמר מראה עור צעיר, רענן, חלק ובריא.החורף הוא העונה האידיאלית לביצוע טיפולי חידוש לעור הפנים ופילינגים.אמנם קצב התחדשות תאי העור בחורף הוא איטי יחסית לעונת הקיץ, אך העור מקבל הזדמנות להתחדש ללא חשיפה לשמש העלולה לשבש את התוצאה של הפילינג. עונת החורף מתאימה לביצוע פילינגים גם בגלל שרמת הלחות באוויר נמוכה יותר בחורף והעור אינו מזיע כמו בקיץ.זו הסיבה שבחורף עולה הביקוש לטיפולי פילינג לחידוש עור הפנים. קרנית מלמד, קוסמטיקאית רפואית בכירה מעניקה ללקוחותיה יעוץ אישי, אבחון מצב העור והתאמה של סוג הטיפול ועומק הפילינג ללא תשלום או התחייבות.
חשיבותה של פגישה כזו רבה. ההתאמה של סוג הטיפול ועומקו חיונית להצלחת הטיפול וקבלת מראה עור חלק, בריא ונקי מנזקי שמש.
לפעמים יש צורך בהכנה של העור לפני ביצוע הפילינג. יש מקרים בהם יש צורך להזין ולחזק את העור לפני הטיפול.כיוון שפילינג לחידוש העור הוא טיפול עמוק הדורש התייחסות מקצועית וביצוע מדוקדק, חשוב לבחור בקוסמטיקאית הנכונה ולקבל את היחס המקצועי הנכון על מנת להבטיח את שביעות רצונך מהטיפול.

התקשרי עוד היום וקבעי לעצמך פגישת אבחון והתאמה של טיפול לחידוש העור

חידוש והצערת עור הפנים- קרנית מלמדעמוד זה נצפה: 557 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור