חיפוש באינדקס עסקים

חידוש העור במהירות האור

פורסם מאת: בתאריך: 8 פברואר 2012

חידוש העור במהירות האורשיאה של עונת החורף הינה גם תקופת השיא של התחדשות וחידוש העור בגופנו. זהו הזמן הנכון לחשוב ולתת התייחסות לעור הפנים המתקלפים מהקיץ האחרון. זה הזמן הנכון לעבור טיפול ולא לפחד להיחשף לאור השמש שבד"כ יוקדת אצלנו בארץ. זמן ההפוגה הינו קצר במיוחד ולכן חשוב לנצל הפוגה זו לחידוש העור ולקבלת תוצאה אפקטיבית וברורה לעין.

בארצות הברית התופעה כבר מוכרת מזה כמה שנים, והיא אט אט חודרת לארצנו הקטנה – אנשים הרוצים לעבור טיפולים של אנטי אייג’ינג – הצערת וחידוש עור הפנים, מיצוק העור, טשטוש והעלמה של קמטים, העלמה של צלקות וכו’ ללא ניתוח, ללא סכין, ללא זמן החלמה או היעדרות מהעבודה.

חידוש העור במהירות האורהחודשים שלפני עונת הקיץ הם הזדמנות נפלאה לספר על החידושים והטרנדים העדכניים בתחום טיפולי הצערת העור ללא ניתוח, שכן, טיפולי העור מומלצים לביצוע בעונה זו, שבה קטנה החשיפה לשמש, ולכן קטן הסיכון להיווצרות כתמים הקשורים לחשיפת יתר לשמש לאחר הטיפול.

היעד – מקסימום תוצאה במינימום סיכון – כאן בדיוק, נפגש עולם ההיי טק עם עולם הרפואה והאסתטיקה המציע עוד ועוד חלופות נפלאות ורציניות אשר נותנות את התשובה לניתוחים הפלסטיים. כל משקיע רציני  יודע,  כי אין השקעה טובה יותר מהשקעה שהסיכון בה הוא מינימאלי. הכול  במטרה לדחות כמה שיותר את סכין המנתחים, ולקבל תוצאה אפקטיבית ויפה. 

חידוש העור במהירות האורהדרך – המעבר החד  להייטק נוגע בכל תחום ותחום, לרבות  עולם הרפואה והאסתטיקה, חושף בפנינו חידושים מדהימים בקצב מפואר ובלתי פוסק, אז למה להסתפק בלאו-טק? שתקום האישה שלא מכירה חברה או מכרה אשר עברו ניתוח למתיחת פנים או פילינג עמוק. נכון, נשים נוטות להסתיר עובדה זו, שהרי מי תשמח לחשוף את סודות היופי שלה? עבור אלה, המעבר לשיטות מתקדמות מאפשר הסתרת סודות היופי, לא עוד ניתוחים מורכבים עם זמן החלמה ממושך וצלקות אלא טיפולי צהריים שתוצאותיהם לא נחשפים בבת אחת, אלא בהדרגה ובטבעיות.

רדיו חזק אוהבת
הטרנד העולמי בטיפולים שנועדו להחליף את מתיחת הפנים ללא התערבות פולשנית – הם גלי הרדיו. Sublative-Rejuvenation, שיטה שפותחה על ידי סינרון מדיקל הישראלית ואושרה על ידי ה-FDA, מבטיחה מיצוק עור הפנים והצוואר, טיפול בכתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים, רפיון ואף צלקות אקנה – לכל גווני העור, ללא התערבות כירורגית, ללא סכין וללא זמן החלמה ממושך האופייני לטיפולי חידוש הפנים.

הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר eMatrix של החברה, ומבוסס על גלי רדיו פרקציונאלים, החודרים לשכבת הדרמיס. הגלים יוצרים פציעה מבוקרת של תאים בדרמיס על ידי חימום במספר רב של מוקדים פנימיים.

החדירה מאפשרת פגיעה מינימאלית בשכבת העור החיצונית הנראית לעין – האפידרמיס, ומקסימום אפקט בשכבות הפנימיות. מטרת הפציעה של התאים הפנימיים היא להאיץ יצירת סיבי קולגן ואלסטין חדשים, שיתפסו את מקומם של הסיבים שנפגעו ויצרו את סימני המתיחה. המכשיר פועל היטב גם על מיצוק העור, דבר המשפר עוד יותר את מראה הסימנים. פעולתו של המכשיר קלה ובטוחה ואינה גורמת למטופל לסבל או לאי נוחות.

ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור, ונשיאת החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית, מסבירה כי "מדובר בבשורה והתקדמות אמיתית בתחום הצערת עור הפנים בטיפול בלתי פולשני. הטכנולוגיה החדשה נותנת תוצאות מרשימות, הן על מיצוק העור, הן על הקמטוטים ועל צלקות אקנה וסימני מתיחה, כמעט ללא תופעות לוואי. מה שהיה נהוג לראות בטיפולים הוותיקים כגון קילופי עור ואו טיפולי לייזר, רק ללא תופעות הלוואי. הטיפול מתאים לכל סוגי העור (בהירי עור וכהי עור) וניתן לטפל בו גם באזור הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים. בתקופה האחרונה יותר ויותר גברים הפונים לטיפול זה, בשל מיעוט תופעות לוואי (רק אודם מקומי למספר שעות וחספוס עדין של העור למספר ימים)".

ד"ר כהן שרית, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מסבירה כי כידוע, עם הגיל מתרחשים שינויים משמעותיים בשכבת העור החיצונית (אפידרמיס) והמרכזית (דרמיס). העור נעשה רפוי יותר (בשל ירידה בכמות סיבי הקולגן בדרמיס), אפרורי דק, יבש, מקומט ובעל כתמי פיגמנטציה. שילוב הטכנולוגיות במכשיר ה-ematrix מאפשר קילוף עור מבוקר פרקציונלי  בד בבד עם חימום שכבת הדרמיס. שילוב פורץ דרך זה גורם להתחדשות עורית ותורם למיצוק העור. העור נראה קורן, רענן ומוצק (בשל האצה של בניית סיבי קולגן התורמים לגמישות העור) וניכר שיפור משמעותי בקמטוטים. הטיפול מאפשר חזרה מהירה לשגרה וזוכה לשביעות רצון גבוהה בקרב המטופלים. את הטיפול ב-ematrix אנו מבצעים לצורך הצערה וחידוש העור ולעיתים גם כטיפול משלים לאחר ניתוח פנים להשגת מענה מושלם להצערת העור ומראה הפנים.

קרן האור של העור
לייזר פרקציונלי הוא שם המשחק בהצערת העור. טיפולי לייזר פרקציונליים של סינרון-קנדלה, מהווים דרך אגרסיבית יותר להצערת העור בטיפול אחד בלבד עם שינוי עצום. הלייזר הפרקציונלי לחידוש העור, מאפשר לראשונה טיפול שטחי וטיפול בעומק העור בעת ובעונה אחת. יחד עם זאת מאפשר ארבעה טיפולי עומק שונים במכשיר אחד. בזכות האפקט הקליני החזק של המכשיר מתאפשרת פעולת חידוש העור בטיפול  לייזר אחד בלבד, ללא תופעות לוואי ובימי החלמה מועטים. טיפולים אלו כאמור נותנים את הטון בעולם כולו. כי עדיין אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, אבל בהחלט הגלגל מתקדם אל העתיד לעולם חדיש המאפשר לך להישאר בעורך האמיתי המשודרג, הרענן והמאיר פנים.

ד"ר משה לפידות, מומחה לרפואת עור, מנהל יחידת הלייזר במרכז הרפואי רבין, מסביר כי "מדובר בבשורה והתקדמות בתחום הצערת עור הפנים בטיפול שאינו ניתוחי. טכנולוגיית השיוף החלקי הינה אופציה קלינית טיפולית יעילה ומעוטת תופעות לוואי המאפיינות ניתוחים וקילוף כימי עמוק, משלימה את היעילות המוגבלת שיש ללייזרים לא משייפים ויש לשקלה כטיפול לעור המזדקן, לקמטים, לצלקות אקנה ולהתוויות דומות".עמוד זה נצפה: 312 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור