חיפוש באינדקס עסקים

חורף? רוח וגשם? השיער שלי רגוע – יגאל ויצמן

פורסם מאת: בתאריך: 20 דצמבר 2011

יגאל ויצמןהרוח והגשם בחורף משפיעים על השיער שלך. הרוח מנפנפת אותו לכל עבר ומייבשת את השיער. הגשם מרטיב את השיער. היובש המלווה את מזג האוויר החורפי גורמים ללחות בשיער להתאדות ולשיער להישאר יבש ושברירי.
לא רק בקיץ וקרנית השמש מזיקות לשיער אלא גם החורף עם הרוח והגשם.
גם החורף היבש שלנו בישראל, עם מיעוט הגשמים מעולל לשיער שלנו תעלולים שלא מיטיבים איתו.
כולנו מכירים את השיער המתנפח והופך להיות פריזי… את הצורך לרוץ לעשות פן אחרי יציאה לרחוב, אל תוך הערפל וטיפות הגשם הקטנטנות שנפלו על השיער וגרמו לפן להיהרס ולשיער להתקרזל ולהתנפח.
החורף לא חייב להציק לשיער שלך.
את יכולה ליהנות משיער שלא זקוק לפן בכל פעם שהוא נתקל במזג האוויר החורפי.
הפתרון הוא החלקת שיער יפנית.
המושג החלקה יפנית לא חדש לך ושמעת לא מעט על נשים מאוד מרוצות ונשים מאוד לא מרוצות אחרי שעברו החלה יפנית לשיער.
מה ההבדל בין מי שמרוצה מהשיער שלה אחרי החלקה יפנית ומי שלא מרוצה?
מעצב השיער שעשה את העבודה.
יגאל ויצמן, הנחשב לגדול מעצבי השיער בתחום ההחלקה היפנית ומדריך מעצבי שיער אחרים באומנות החלקת השיער היפנית מבהיר כמה נקודות: "החלקה יפנית הוא לא סתם תהליך טכני שעושים לשיער והופך אותו לחלק בריא מבריק ונהדר. זהו תהליך כימי שהשיער עובר ולכן חשוב לאבחן היטב את השיער על מנת להתאים לו את הטיפול הנכון שיוביל לתוצאה הרצויה, בלי הפתעות ובלי סיכונים מיותרים. אני רואה יותר מדי נשים מאוכזבות ויותר מדי שיער הרוס יגאל ויצמןאחרי החלקה יפנית לא מקצועית. לכן אני מבקש להגדיש את חשיבות האבחון הראשוני לשיער לפני שמתיישבים להחליק אותו. אחרי הכל אנחנו פותחים את מעטפת השערה ומחדירים לעומק השערה חומרים שמשנים את מבנה השערה. זהו טיפול עמוק לשיער והשינויים החלים בעומק השערה אינן הפיכים ברוב המקרים. לכן אסור להקל ראש בעניין. נכון שמעצבי שיער רבים מפרסמים שהם עושים החלקות יפניות ונוקבים במחירים זולים להדהים ומבצעי הנחות… זה בדיוק מה שגרם להחלקה היפנית להיראות כמו משהו פשוט שכל אחד יכול לעשות בתוצאות טובות. אבל זה לא נכון, החלקה יפנית לא מקצועית עלולה לגרום למפח נפש ואכזבה עמוקה אם השיער ייצא דהוי, חסר חיים, שביר, סדוק ובעיקרון מועמד לתספורת קצרה. השיער הוא לא משהו שחוסכים עליו, לדעתי. אני מזמין את כל מי שמעוניינת לקבל אבחון שיער לפני החלקה יפנית אלי למספרה ללא התחייבות… גם אם לא תעברי החלקה יפנית עדיין תוכלי לדעת אם השיער שלך מסוגל לעבור את ההחלקה בלי בעיות ורק אז תבצעי החלטה"
חושבת על החלקה יפנית לשיער שלך? התקשרי וקבעי פגישת אבחון עם יגאל ויצמן רגע לפני ההחלטה.



עמוד זה נצפה: 377 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור