חיפוש באינדקס עסקים

חורף סרוג

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 נובמבר 2007

חורף סרוג – אופנת הצעירים TNT מציגה קולקציית סריגים עשירה ורחבה לצעירים ולצעירות. בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא סריגים חלקים לבנים ולבנות וכן פריטים משלימים כגון כובעי גרב וצעיפים סרוגים. TNT מציעה מבחר סריגים לבנים:
חורף סרוג - TNT
סריגים חלקים – עם צווארון וי או עגול בצבעי החורף חום, שחור, אופוויאט וכחול ובסריגה חלקה או במרקם המשלב צמות ופסים בסריג. בנוסף סריגי טוניקה בסריגת חורים עם נצנצים לערב.
סריגים עם פסים- מבחר סריגים עם צווארון וי או עגול, עם פסים רחבים או דקים בגוונים של אפור משולב עם ירוק, כחול, בורדו, צהוב וגווני אפור שונים.
סריגים כקרדיגן – סריגי קרדיגן עבים ומחממים בסריגת צמות או פסים, עם רוכסן וקפושון או ללא קפושון בצבעי שחור, אפור, כחול ווניל. סריגי קרדיגן עם פסי רוחב עבים בצבעוניות שמשלבת: אפור עם כחול או אפור עם חציל.

חורף סרוג - TNT
לבנות מציעה הקולקצייה:
סריגים באורך טוניקה – סריגים עם שרוול עטלף או פעמון, בגזרת וי עמוק, עם שרוול קצר בצבעים: אפור, סגול, שחור, שמנת, טורקיז, סריגים  עם וי וכפתורים בשחור, ירוק וסגול, סריגים עם פסי רוחב דקים או עבים בשילוב של אדום וכתום, כחול ואפור, בורדו ואפור. טוניקת קפושון עם כיס קנגרו חלקה בשחור, כחול מעושן,בורדו וירוק. בנוסף, טוניקות עבות עם חצי שרוול וגולף נשפך או טוניקות בסריגת מצות  עבה עם או בלי קפושון בצבעים: וניל, ירוק, אפור , אדום, שחור וסגול.
סריגים באורך רגיל – סריגים במראה ויקטוריאני, המשלבים וולן או גולף נשפך  ושרוולים ארוכים התפוחים בכתף מוצע בצבעים: שחור, זית, אפור ודובדבן, סריגי גולף עם שרוול קצר בצבע אפור עכבר, שחור, שמנת וורוד, סריגים חלקים עם צווארון וי, עגול או גולף במבחר רחב של צבעים כגון: שחור, אפור, שמנת, ירוק, כחול, צהוב, סגול ועוד. קרדיגנים: סריגים עם רוכסן או מכופתרים עם או בלי קפושון עם צווארון וי בעיטורי וולנים בצבעים: שחור, אפור, כחול, ירוק ואדום.

בנוסף, אפודות יוניסקס: סריג צמות עם קפושון בצבעי הכחול והאפור מתאים לבנות ולבנים. כמו כן, מבחר פריטים משלימים כמו כובעי סריג לבנים ולבנות, צעיפים בסריגת צמות, פסים או חלקים, גרבי לורקס לבנות חלקים או עם פסים באורכים שונים החל מאורך קרסול ועד אורך ברך וגרבי בנים חלקות או עם פסים בצבעי החורף: שחור, כחול, אפור ועוד.עמוד זה נצפה: 446 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור