חיפוש באינדקס עסקים

חדשנות ויצירתיות ללא גבולות

פורסם מאת: בתאריך: 20 מאי 2014

במלון קראון פלאזה בתל אביב, אל מול חופי הים היפים של תל אביב, בתאריכים 12-13.5 התקיים סמינר הדרכה בינלאומי GET THE LOOK  מטעם לייבל אם.

היומיים העמוסים היו בניצוחו של EAMMON BOREHAM מנהל ההדרכה הבינלאומי של טוני וגיא ולייבל אם.
כל יום נחלק לשני חלקים:
החצי הראשון של היום היה ארוע צפייה בו הציג אמון את קולקציית 2014 של לייבל אם ונושאים מתוך קולקציית 50/50 של טוני וגיא. התשוקה , היצירתיות והאופנה  בלטו מעל הכל, מעצבי השיער ישבו מהופנטים ושאבו כל פיסת מידע.
טוני וגיא הם חלוצי אופנה, וראש החץ בתחום עיצוב השיער, לייבל אם מותג הבית של טוני וגיא, מביא את תחום עיצוב השיער את הקצה שלו, מדובר לא רק על מוצרים אלא הדרך שבה משתמשים בהם, מערבבים אותם יחד ומעניקים מראה שלא היה….

לצידו של אמון בורהם הופיעו אדי ביטון- שגריר לייבל אם בישראל, מאקדמיית דיוויס ואודי, בתל אביב, אודי לקח את מוצרי לייבל אם קדימה והציג מראה קצר וטכניקת צביעה יוצאת דופן ואייזיק אברג’יל– מנהל הדרכה של לייבל אם ויזם הייר מנטור, אשר הציג מראה מדורג מעניין עם גימור אופנתי בעזרת הקולקציה החדשה של תרסיסים צבעוניים מבית לייבל אם  והעניק לה מראה פלטינה סופר אופנתי. שני מעצבי שיער אלו הם שגרירי לייבל אם ועברו הכשרה רשמית באקדמיית לייבל אם בלונדון.

החצי השני של היום הורכב מסדנת GET THE LOOK, בה כל משתתף סיפר ועיצב דוגמנית בהדרכת אמון בורהם. הפעם הדוגמניות היו גם "ידועניות" ברשת כאלה שיש להם עוקבים רבים וחלוצות בתחום האופנה, האווריה הייתה מחשמלת, נשים "רגילות" שאינן דוגמניות מקצועיות קיבלו מראה אוננגארד ,אופנתי ומדהים.
בסוף התספורת הן התאפרו ,הולבשו והצטלמו בהפקת טלולורן, ברוח לייבל אם העולמית, אווריה לימודית ו"מתחרתית" שררה באולם, גם אנחנו הרגשנו את אוורית היצירה באוויר, לא בכל יום מתקיימת סדנא יצירתית כך כך שבה אפשר רק לחלום.
אנחנו רק סקרנים לדעת, מה הצעד הבא של לייבל אם?

 עמוד זה נצפה: 296 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור