חיפוש באינדקס עסקים

חגגית צבעים למונדיאל

פורסם מאת: בתאריך: 15 מאי 2014

מותג הלק האמריקאי ORLY, מתכונן למונדיאל ומחדש את קולקציית Carnival Collection שהושקה לפני כארבע שנים. 

 
כמחווה לברזיל – המארחת הרשמית  של הטורניר ה-20 של גביע העולם בכדורגל מושקת שוב קולקציית המחווה לריו דה ז’ינרו, בירתה של ברזיל השוכנת באזור הדרום-מזרחי של המדינה שטופת השמש אלא שהפעם מוצעים בה ארבעה גוונים חדשים: צהוב וירוק – כמחווה לצבעי דגל המדינה, כתום – כצבע השקיעות המרהיבות של חופי קופקבאנה ווורוד פוקסיה תוסס וססגוני כמו נשלף הישר מתלבושתיהן המרהיבות של הרקדניות הברזילאיות "ממצעד המנצחות" של הקרנבל הברזילאי הפופולארי ביותר בעולם.

 

את הקמפיין מובילה שוב הדוגמנית הברזיאלית לואיסה גרנדה. 
 לואיסה גרנדה בציבעי הדגל הבראזילאי
 
את הלוק לקידום קולקציית המחווה שאבנו מהקרנבל הסמבה המסורתי של ברזיל הנחשב למסיבת הרחוב הגדולה בעולם, עם כ- 2.2 מיליון משתתפים. הקרנבל של העיר ריו דה ז’ינרו נחשב לחלון הראווה האמיתי של החגיגות בברזיל רחובות העיר מתמלאים מיליוני בליינים שרק מחכים לפתיחתו. מדי שנה, בתי ספר שונים לסמבה מרחבי ברזיל שולחים את הנציגים שלהם למצעד באצטדיון סמבודרומו שנבנה במיוחד עבורו, כש-13 הקבוצות מתחרות ביניהן על המקום הראשון. השנה ולכבוד חגיגות המונדיאל שיתארח אף הוא בעיר התוססת, בחרנו להשיק 4 גווני לק המתכתבים עם צבעיה הססגונים של הרפובליקה הפדרלית הקרויה על שם עץ הברזיל", אומרת קטיה שו, המדריכה הראשית של המותג.
 
הקולקציה מושקת במהדורה מוגבלת ותעלה למדפים ב-1 ליוני. צבעי ההומאז’ לברזיל ישווקו בכל נקודות המכירה בהן פועל המותג עד 13 ביולי, התאריך הסופי של משחק הגמר.
 
 
 


עמוד זה נצפה: 280 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור