חיפוש באינדקס עסקים

חברת Schwarzkopf משיקה:

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 פברואר 2010

שוורצקופף פרופשיונל, החברה המובילה בעולם בצבעים ובמוצרי טיפול וטיפוח לשיער,  משיקה 4 טיפולים חדשים ואקסקלוסיביים, המתבצעים במספרות ומותאמים באופן אישי לכל לקוחה.
שניים מהטיפולים הינם מסדרת Repair ומיועדים לטיפול בשיער יבש מאוד ופגום, ושני הטיפולים האחרים הינם מסדרת Color Save ומיועדים לטיפול בשיער צבוע ובנזקי הסביבה. הטיפולים הינם:

1. Repair Rescue Amino Fortifier
טיפול המחזק שיער יבש מאוד, פגום, חלש ושיער שעבר הרבה טיפולים כימיים ומכאניים. זהו טיפול עמוק ויסודי המונע שבירת השערה על ידי החדרת פרוטאינים, פרו-ויטמין B5 וקראטין לקורטקס השערה. בטיפול זה נעשה שימוש בטכנולוגיה חדישה של 9 חומצות אמינו, המחזירה במהירות את האלסטיות והחוזק לשערה. התוצאה הינה של שיער בריא, זוהר ומלא רכות, לאורך זמן.
מחיר – 70 ₪ לצרכן, לשפופרת.Repair Rescue Instant Repair Shot

2. Repair Rescue Instant Repair Shot
משקם באופן מיידי שיער פגום ועייף מפעילות כימית רבה. מכיל קומפלקס BC Hairtherapy המועשר בפרוטאינים+ Cura החודרים לבסיס השערה ובונים אותה מבפנים. גם בטיפול זה נעשה שימוש בטכנולוגיה חדישה של 9 חומצות אמינו המחזירים לשיער את הגמישות ומחזקים את מבנה התאים. זהו טיפול מיידי ליצירת שיער בריא, חזק, גמיש ומועשר ברכות וכן בעל ברק מדהים הנשמר לאורך זמן.
מחיר הטיפול- 30 ₪.Color Save Pre-Color Service

3. Color Save Pre-Color Service
משקם במהירות חלקים פגומים לאורך השערה ויוצר אחידות במבנה השערה, בכדי להגיע לתוצאת צביעה שווה ואחידה לכל אורך השערה. מכיל קומפלקס קולור סייב ייחודי, פיגמנט ומורנגה אוליפרה, המגנים על השערה ועל הצבע מפני נזקי השמש והסביבה. טכנולוגיה המבוססת על חומצות אמינו, מחזקת את מבנה השערה הפנימי, משקמת תאים פגומים ומחזירה את החיות והאלסטיות לשערה. התוצאה היא של שיער בריא, חזק ועם צבע מלא ברק, הנשמר לאורך זמן.
מחיר טיפול- 25 ₪.Color Save Post-Color Service

4. Color Save Post-Color Service
טיפול להשגת שיער בריא, מלא חיות וזוהר הנשמר אורך זמן. סוגר את שכבת הקוטיקולה של השערה ומונע בריחת פיגמנטים של צבע כתוצאה מחום, מים קשים וזיהום אוויר. קומפלקס קולור סייב, המועשר בפרוטאינים וויטמינים, חודר לבסיס השערה ובונה אותה מבפנים. שימוש בטכנולוגיה חדישה של חומצות אמינו, המשקמת את גמישות השערה ומחזקת את מבנה התאים.
מחיר טיפול- 25 ₪.עמוד זה נצפה: 278 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור