חיפוש באינדקס עסקים

זוכים בפרסים – MOROCCANOIL

פורסם מאת: בתאריך: 3 פברואר 2013

זוכים בפרסים - MOROCCANOIL. צילום: יח"צ חו"ל.מגזין ELLE הציג בפעם הראשונה בתולדותיו את תחרות פרסי היופי הבינלאומית שלו "Elle International Beauty Awards" אשר הוענקו ע"י עורכי טיפוח של המגזין ELLE מ-40 מהדורות ברחבי העולם ל-12 מוצרי טיפוח הטובים ביותר ביניהם מוצרי גוף, עור, שיער ואיפור.

פריז קונטרול מסדרת מוצרי MOROCCANOIL המונע את קרזול וחשמל סטאטי בשיער, נבחר ע"י עורכי מערכת מגזין ELLE כמוצר הטוב ביותר בתחום עיצוב השיער.

אמילי דוגרהטי – עורכת יופי ותזונה של מגזין ELLE האמריקאי, ציינה כי "בדקנו את המוצר בצילומים שערכנו בחוף הים, במזג האוויר הלח ביותר, מחופי מיאמי למאווי שבהוואי ולמרות האקלים הלח הפריז קונטרול שמר על השיער והתמונות יצאו מושלמות".

ברברה הובר – עורכת יופי ELLE גרמניה, מסרה: "מוצר נפלא לשימוש בקיץ ובחורף. מבטל את הקרזול בשיער ושולט בחשמל סטאטי בכל מזג אויר".

פריז קונטרול, מוצר השייך למותג החלוצי והיוקרתי שהחל בשימוש של שמן בסדרת מוצריו, מבוסס על פורמולה יוצאת מן הכלל השומרת על שיער רך ורגוע גם בתנאי האקלים קשים, מהלח ביותר ועד ליבש ביותר. עשיר בשמן ארגן נוגד חמצון, וויטמיןE ותמצית אצות אדומות, מונע קרזול וחשמל סטטי ומגן על השיער מפני לחות ויובש קיצוני. הפורמולה קלת המשקל של מוצר זה מונעת קרזול, מרככת תלתלים ומתאימה לכל סגנונות העיצוב והסטיילינג.

כרמן טל, ממייסדי MOROCCANOIL ואנטוניו קורל קולרו ה-Artistic Director של החברה, ביקרו לאחרונה בפריז, כדי לקבל את הפרס בטקס ELLE הרשמי שהתקיים ב-11 בדצמבר 2012. כאשר קיבלה את הפרס, אמרה כרמן "אני מאוד שמחה וגאה שהמוצר פריז קונטרול מסדרת מוצרי MOROCCANOIL זכה בפרס כה יוקרתי ממגזין ELLE".עמוד זה נצפה: 421 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור