חיפוש באינדקס עסקים

זה רק ספורט!

פורסם מאת: בתאריך: 2 דצמבר 2011

חברת RAVEN מציעה דגמים אופנתיים וטרנדיים, בהם תוכלו להרגיש לא רק ספורטיביים אלא גם נכונים מבחינה אופנתית. מחלקת העיצוב של החברה מפיקה דגמים חדשים ושונים במהלך כל העונה בכדי ליצור לכם את האפשרות של מגוון רחב, אופנתי ומשתנה בהתאם לטרנדים ולדרישות האופנתיות והספורטיביות גם יחד.

את מוצרי החברה ניתן להשיג בקשת רחבה של צבעיים ססגוניים וכן בצבעיים טרנדיים יותר המתאימים לעונות ספציפיות. לחורף 2012 יצאו בחברה עם ליין צבעים מפלטת צבעי התבלינים: כגון: בורדו, חמרה, חציל, חרדל ועוד. מוצרי החברה מיוצרים מחומרים ייחודיים אשר עוברים תהליכי ייצור שונים המותאמים לדרישות המשתמש: עמידות גבוהה המאפשרת שימוש רב במוצר, תהליך המעניק למוצר את התכונה לסיפוח הנוזלים לצידו החיצוני של הבגד ובכל להשאיר את המשתמש יבש ואוורירי.

חברת RAVEN מציעה לקהל לקוחותיה מגוון מוצרים העשויים חומרים שונים בהתאם לדרישת כל מתעמל:
  • מוצרי כותנה ולייקרה הנסרגים זה בזה. בד הכותנה ידוע כבד נוח וטבעי. יתרונותיו הם באפשרות יכולת הספיגה והנשימה שלו. השילוב של הלייקרה יותר אלסטיות בבגד.
  • מוצרי מיקרו ניילון לייקרה ידועים באלסטיות רבה במיוחד. יתרונותיהם של מוצרים אלו באים לידי ביטוי בעמידותם הרבה. מוצרים העשויים בד זה עברו תהליך מיוחד המאפשר ספיחת נוזלים.
  • מוצרי ספלקס לייקרה הידועים בייחודיותם וביוקרתם. הבד מיוצרים בברזיל, במפעל המתמחה בייצור בד הספלקס. בד זה ידוע בתכונותיו האלסטיות וביכולת הספיגה שלו. 

קולקציית בגדי ספורט של RAVEN לחורף 2012עמוד זה נצפה: 331 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור