חיפוש באינדקס עסקים

זברה – קולקציית סתיו חורף 2009/10

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 ספטמבר 2009

 

רשת האופנה לכל המשפחה זברה מציגה קולקציית אופנת נשים לעונת סתיו חורף 2009/2010 אסטטית ואופנתית. הקולקציה נוצרה בהשראת הטרנדים המובילים באופנה העולמית – צבעים, השראות, גזרות – כשמעצבי החברה מתרגמים אותם לצורכי האישה הישראלית.

קולקציית סתיו חורף 2009/10 של זברה, מתבססת על 3 מוטיבים מרכזיים:

  • החיים בכפר
    מוטיב השואב את עיקר השראתו מצבעים וטקסטורות של הפלורה והפאונה הכפריים, כמו גם מהווי בעל האחוזה חובב הצייד, המתמזגים לכדי סיפור סתווי עשיר בבדי צמר וטקסטורות חורפיות.
  • נוף אורבאני
    קבוצה לבושה במראה סמי-מחויט הנשען על מראה ה-power woman האורבאנית, הקרייריסטית והמתוחכמת. הקבוצה שואבת השראתה משנות ה-40 והמראה הגברי-נשי שיצרה קוקו שאנל. עוד משפיעות על קבוצה זאת שנות ה-80 עם הכריות מדגישות הכתפיים, חצאיות עפרון, טוניקות בשילוב ניטים ועוד.
  • ארגז הסבתא
    מוטיב רומנטי ונוסטלגי, אך לעתים נוקשה ושמרני שקיבל את השראתו מבגדי הוינטאג’ תוך חיבור אקראי ואקסצנטרי בין פריטים מעולמות תוכן שונים שיוצר מראה שכבות מעניין ונכון לחורף.

טווח המחירים בקולקציה נוח במיוחד ושווה לכל כיס (החל מ-39.99 ש"ח), במטרה לאפשר לכל אחת ואחת את להיות טרנדית, מעודכנת ואופנתית מבלי לשבור אף תכנית חסכון. להשיג בחנויות רשת זברה.עמוד זה נצפה: 277 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור