חיפוש באינדקס עסקים

ז’אן פול גוטייה KOKORICO

פורסם מאת: בתאריך: 5 ינואר 2012

ז’אן פול גוטייה KOKORICOלראשונה לאחר 16 שנים, משיק מעצב העל ז’אן פול גוטייה, בושם חדש, ייחודי ועוצמתי לגבר הגלובלי – KOKORICO – קריאת הניצחון הגברית.

ז’אן פול גוטייה, מתרגם את קריאת הניצחון של הגבריות באמצעות קריאת התרנגול KOKORICO ומציע לגברים בני זמננו, הזדמנות להשתחרר מהקודים הבורגניים ולהביע בחופשיות את הייחודיות שבהם.

הניחוח של KOKORICO מתמצת את כל התכונות הגבריות המהוללות. הוא מכוון לגבר החדש, הכובש, הרגיש המפתה והחם, אך יחד עם זאת המודע לעצמו.

תווי הבושם נפתחים עם שובל עדין ומתמשך של עץ הארז –  המפיץ את ארומת היערות בעלת העוצמה; פאצ’ולי – המשלב ניחוח עז של ארומה עצית עם נגיעות בלסמי ואדמה בגוון רך של עצי הדרים, ברוש ושושנה;  ווטיבר – עם תווים של עצים ארומאטיים בשילוב נגיעות של שושנה, סלרי, כמון ופרג; פולי הקקאו –  מעוררי התיאבון התשוקה והתאווה, בניחוח רך, מתקתק ועוטף; תאנה – בפרץ מענג של מתקתקות אלגנטית וחושנית, המתמזגים בהרמוניה, לחגיגת חושים סוערת.

המעצב ז’אן פול גוטייה רקח בושם לגברים בעלי אישיות עוצמתיות, מתוחכמים ועכשוויים, שהולכים עם האמת הפנימית שלהם – לעיתים ראוותנים ומטורזנים, לעיתים מחויטים ומאופקים.

הבקבוק, כמו הריח, משדר עוצמה וייחוד: פסל של צדודית ראש גברי בפרופיל. במבט צד בצידו השני של הבקבוק משתקף הגוף הגברי המוכר לנו מהקלאסיקה הנצחית של בקבוק La-male. הבקבוק נתון בפחית "שימורים" אדומה – מסורת אה-לה גוטייה – שלרגע מזכירה אריזה של גלגלי הצלולואיד של הסרטים של פעם, לפני עידן הוידיאו.

המלח של LE-MALE מוחלף בדון ז’ואן המתאפיין בסביבה זוהרת של סטודיו הצילום ומציג את כל מה שיש לו – הוא גאוותן ואקסהיביציוניסט, גאה ואלגנטי, מופיע בשחור-לבן יפהפה, כמו מתוך סרט קלאסי, בשילוב נגיעות מודרניות.

להשיג ברשתות הפארם ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור