חיפוש באינדקס עסקים

זאב לוין לוולה פרופשיונלס אופנת השיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 מאי 2012

זאב לוין לוולה פרופשיונלס אופנת השיער

זאב לוין לוולה פרופשיונלס אופנת השיערמהו הדבר שיותר מכל מעניין את כל בנות המין היפה בעולם בין אם הן צעירות ושובבות או בוגרות ומעודנות? צו האופנה כמובן.

אין אישה בעולם ולא משנה מאיזה מוצא היא ומהו גוון עורה או מבנה פניה, שלא רוצה להיות אופנתית ומעודכנת וללכת יד ביד עם הטרנדים הלוהטים האחרונים.

העניין הוא שהאופנה לא מסתכמת בהלבשה או הנעלה, אלא פורסת את כנפיה גם לתחום עיצוב השיער והטיפוח, וגם בתחומים אלו היא מתעדכנת מדי עונה בכדי להציע גיוונים ייחודיים עבור בנות המין היפה.

הכלל החשוב ביותר בנושא אופנת השיער הוא, שכמו בבחירת הבגד, גם בבחירת התספורת או התסרוקת מאוד חשוב לא לאבד את הראש וללכת בעיניים עצומות אחרי מה שמכתיבים מובילי האופנה והטרנדים, אלא להתאים את הטרנד למידות האישיות, לסגנון הייחודי, לאופי וכמובן גם לסדר היום שלכן על מנת  שהתספורת תהיה מהנה ולא מעיקה.

להיטי אופנה אחרונים בתחום עיצוב השיער לקיץ 2012 הקרב ובא מאת זאב לוין לוולה פרופשיונלס.

במאמר שלפניכן אספר לכן על הקווים הכלליים והטרנדים בתסרוקות שמצפות לנו בקיץ הקרוב. קחו את המלצותיי לתשומת ליבכן והתאימו אותם לייחודיות האישית שלכן.

אחד הדברים החשובים ביותר שאני תמיד מדגיש בשיחות הייעוץ עם לקוחותיי הוא שהחידוש הכי מהפכני בדרך כלל צומח מתוך להיט מן העבר שנשכח זה כבר, לכן על תצפו למהפכים קיצוניים, אלא לדגשים מעניינים של מה שכבר מוכר לנו מן העבר.

על מנת להיות עדכנית ואופנתית – אינך חייבת לעבור מהפך של ממש או לצבוע שיער בצבע נועז. מספיק לשדרג קלות את המראה הכללי. זאת תוכלי לעשות למשל עם פוני שחוזר בעונה הקרובה בצעדי ענק. הוא יהיה ישר ואלכסוני, חלק וסימטרי. אם תלכי על הטרנד הזה, תוכלי לגוון וללכת איתו פזור או לאסוף אותו כלפי מאלה באופן בולט, תלוי במצב הרוח ובמזג האוויר.

להיטים נוספים שנצפה בתצוגות האופנה של שבוע האופנה הניו יורקי הם הקוקו ואחותו הצמה. כל וריאציה אפשרית של איסוף שיער תעניק לך מראה ייחודי ומעודכן.

אם תבחרי באיסוף מוקפד ומסודר או באיסוף מרושל ומשוחרר למראה רומנטי, הרימי את הקוקו כמה שיותר גבוהה ותחברי אותו בעזרת סיכות בלתי נראות או צעיף צבעוני שיבליט את ההשקעה. צמות אלכסוניות יהיו מאוד אופניות בקיץ הקרוב אז אם את בעלת שיער באורך שמאפשר זאת על תחששי לשזור צמות מעוצבות, אחת או אפילו כמה!

תלתלים קופצניים פרועים גם הם יהיו מאוד רלוונטיים בעונה החמה הקרובה ומראה של תלתלים רטובים לחים או ספוגים בחומרים מזינים יצאו כלל מהאופנה. פזרי את הרעמה ואפילו תבליטו את הנפח, העונה מותר לך להיות לביאה ולשחרר את שערך לחופשי.

בתחום התספורות הקצרות, מצפה לנו מהפך של ממש, מכיוון שהקארה ששלט בעונות האחרונות באופן מוחלט נעלם מהשטח ובמקומו נכנסות תספורות אסימטריות קצרות ונועזות שבחלקן אפילו מבצבצת הקרקפת – אז אם את נועזת לכי על זה – ואני מבטיח לך הרבה מאוד קרדיט על האומץ ,והשיער יצמח בחזרה דיי מהר כך שזה אפילו לא יספיק להימאס עליך. לתספורות קצרות יש יתרונות רבים ואין סיבה לחשוש מהן.

הן יוצרות תדמית צעירה ורעננה ומושכות המון תשומת לב בנועזות שלהן, אבל חשוב לזכור שיש לתספורות קצרות גם מספר מגבלות. כך למשל הן מתאימות לבעלות פנים עגלגלות ולא ארוכות ולבעלות תווי פנים מאוד נכונים.

אם את חוששת התייעצי עם מעצב השיער שלך ובאותה ההזדמנות גם בררי עימו כיצד תצטרכי לטפל באופן יום יומי בתספורת החדשה.

זאב לוין לוולה פרופשיונלס
זאב לוין לוולה פרופשיונלסעמוד זה נצפה: 358 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור