חיפוש באינדקס עסקים

וראייטי ישראל

פורסם מאת: בתאריך: 17 יוני 2013

וראייט ישראלבמסגרת זו, תתקיים מכירה מיוחדת של צמידי Cruciani לרבות קולקציית "דיסני" המיוחדת בכיכובם של הדמויות המוכרות והאהובות : מיקי מאוס וסינדרלה.

המכירה, אותה יובילו כוכבי ילדים מהפופולאריים בישראל, תתקיים ביום ד’ ה- 26.06 בין השעות 16:00-19:00 בקניון רמת אביב (בדוכן של Cruciani בקומה השנייה). חלק מהכנסות מכירה מיוחדת זו יועברו כתרומה לעמותת "וראייטי" ישראל התומכת בילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

בנוסף, רוכשי הצמידים יקבלו מזכרת ויוכלו להצטלם עם כוכבי הילדים בתא תמונות מיוחד.

לדברי דוברת קרושאיני בישראל, רונית שטרן ממשרד יח"צ שטרן-אריאלי,   "חברת קרושיאני מקדמת באופן שוטף פעילויות ותרומה לקהילה בכל העולם. במסגרת הפעילות של החברה בישראל, החלטנו לקיים ארוע מכירות מיוחד שחלק מההכנסות ממכירת הצמידים יועברו כתרומה לעמותת וראייטי התומכת בילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים".

וראייט ישראלריקי אריאל, מנכ"ל "וראייטי" ישראל: "התחלנו בשיתוף פעולה עם צמידי קרושיאני במרץ השנה וזהו ארוע מכירות ייעודי ראשון שאנו מקווים שיוכיח עצמו. אנחנו צופים שיתופי פעולה נוספים בהמשך. יום הפינוק והתרומה שתועבר ממכירת הצמידים, בהחלט תעלה חיוך על פניהם של הילדים".

אודות Cruciani

מותג האופנה היוקרתי  Cruciani מאיטליה השיק לפני כשלוש שנים קולקציית צמידים ייחודית, במחירים מיוחדים. הצמידים הפכו לפריט חובה בקרב שוחרי אופנה ברחבי העולם, ביניהם מפורסמים רבים, והגיעו במרץ האחרון לישראל לקניון רמת אביב. ביולי צפוי להיפתח סניף נוסף בקניון איילון ברמת-גן. צמידי  Cruciani מיובאים ע"י קבוצת אלטיטיוד שקיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק המותג בארץ.

מדובר בקולקציה של צמידים אופנתיים בצורות כמו לבבות, תלתן, כוכב ים, פרפרים, אינפינטי ועוד הארוגים מתחרת מקרמה לצמיד ומגיעים במגוון של כ- 40 צבעים. בימים אלו משיקה החברה בארץ דגמים חדשים בצורות של דמויות דיסני (מיקי-מאוס, סינדרלה), צורת חמסה ופפיון של הזמר PSY (גנגם-סטייל).

הצמידים הטרנדים נמכרים בעטיפה מהודרת ובשני גדלים המתאימים לילדים או למבוגרים. טווח מחירי הצמידים נע בין: 35-75 ₪. כאמור, ניתן לרכוש את הצמידים בדוכני קרושיאני בקניון רמת אביב והחל ב-1 ליולי  גם בקניון איילון ברמת גן.
 וראייט ישראלעמוד זה נצפה: 275 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור