חיפוש באינדקס עסקים

וולה פרופשיונלס – אילומינה בקוסמוביוטי

פורסם מאת: בתאריך: 24 דצמבר 2012

וולה פרופשיונלס - אילומינה בקוסמוביוטילאחרונה התקיימה בגני התערוכה תערוכת קוסמוביוטי 2012 – התערוכה המקצועית המובילה המציגה חידושים בתחום הטיפוח, הקוסמטיקה והסטיילינג.

לתערוכה הגיעו אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם, ובאירוע חוויתי נחשפו למיטב מעצבי-השיער חידושי היופי האחרונים.

חברת "וולה פרופשיונלס" הציגה למבקרי התערוכה את הסדרה המהפכנית של צבעי השיער – סדרת אילומינה.

הטכנולוגיה הייחודית הושגה לאחר שנמצא פתרון לבעיה המהותית בצביעת שיער: השערות מכילות מתכות בשכבת הקוטיקולה החיצונית ובשכבה הפנימית, ומתכות אלו עד עכשיו נשברו בעת פעולת הצביעה בצבעי השיער הפרמננטיים הרגילים. השבירה גרמה לכך שהשערה אינה חלקה ולכן אין ממנה השתקפות מוארת, והברק אינו נשמר לאורך זמן.

בסדרת אילומינה לעומת זאת נמצא הפיתרון הטכנולוגי, המעניק צבע מואר ובוהק בכל תאורה אפשרית ובכל שעה: האפקט מקביל לאפקט הנוצר בתאורה על אבן הענבר – האור המאיר עליה מתפשט בתוכה, ומאיר אותה מבפנים.

מעצבי השיער המובילים המשמשים כפרזנטורים של "וולה פרופשיונלס"- אורן אור וקובי בן חיים ממספרת orenorkobi ליהטטו על במת התצוגה של וולה פרופשיונלס במשך כל היום, והציגו מפגן מרהיב בשידור חי של תספורות ועיצוב שיער עוצר נשימה, לשיער שנצבע בצבעי האילומינה המהפכניים, ונתנו לקהל הרב שהתאסף הזדמנות לחוות ולהתרגש מאפקט האור והיופי מקרוב.

הביתן של "וולה פרופשיונלס" עוצב בסגנון זוהר ומושקע, ועל מסכי ענק הוקרנו בו במשך כל האירוע סרטי תדמית של סדרת אילומינה, לצד סרטים החושפים את קולקציית עיצוב השיער החדשה והמהפכנית של המעצבים orenorkobi – קולקציית עיצוב השיער ב-3D.

קהל מעצבי השיער שהגיע להתרשם מהמקצועיות ולקבל השראה – זכה לקבל ערכת מתנה עם דוגמא של אחד מגווני האילומינה לצורך התנסות ועבודה חווייתית עם המוצר המהפכני.

באירוע המרכזי בערב, השתתפו נציגי "וולה פרופשיונלס" – שלושה מהפרזנטורים של החברה: גדי עמר, דורון ג’ל ועופר G בהנחיית מנהל סטודיו וולה פרופשיונלס – עופר טורג’מן, והציגו את עיצובי השיער המרהיבים שלהם על דוגמניות.

צוות וולה פרופשיונלס העלה תצוגה מקצועית בעלת ניחוח חו"ל מובהק, שלא נראה הרבה במחוזותינו. 9 הדוגמניות ששערן נצבע בגווני סדרת אילומינה המרהיבים ועוצב בתסרוקות מעוררות השראה – קיבלו את תשואות הקהל הרב שנכח במקום.

מעצב השיער אורן אור למספרת orenorkobi:
"השתתפנו באירוע כחלק מהשקת סדרת צבעי השיער החדשים והמהפכניים של "וולה פרופשיונלס" – סדרת אילומינה. סדרת הצבעים הזו מעניקה לשיער מראה טבעי, ברק, זוהר וגוון של התחדשות. אנחנו מעצבי השיער מכירים צבעים מכל החברות המסחריות שהינם רוויים בפיגמנטים והשוני הבסיסי והבולט של סדרת אילומינה הוא לכידת האור ויצירת זוהר של ברק מהשערה – המהווה יתרון ענק לכל מעצב שיער מקצועי".

מעצב השיער גדי עמר:
"ההשתתפות באירוע הקוסמוביוטי הייתה חוויה מוצלחת ומכוננת: שיתוף הפעולה שלנו, שלושת הפרזנטורים של "וולה פרופשיונלס", היה מושלם ולשמחתי נהנינו מקהל גדול ואוהד. במסגרת האירוע הצגתי שלושה עיצובי שיער בעלי ניחוח קלאסי, שמותאמים להוספת זוהר פרקטי לחיי היומיום, בתספורות ארוכות ומדורגות בגווני בלונד משולב בחיטה, שצבעי סדרת האילומינה העמיקו והבריקו לקבלת אפקט מואר ומושלם".

מעצב השיער דורון ג’ל:
"קולקציית החורף שלי מתרגמת מגמות בעולם האופנה לשנה הקרובה: שילובים של 2-3 גווני צבע בהבדלים של טון אחד כשהמטרה היא יצירת אפקט אור וצל בשיער. היתרון הגדול של סדרת צבעי אילומינה הוא שבכל תאורה – אור יום או תאורה מלאכותית – צבע השיער נראה מבריק ומואר, תופעה שלא נתקלנו בה עד היום בצבעי השיער, והיא זו המאפשרת את אפקט האור והצל של קולקציית עיצובי השיער שלנו לחורף הקרוב".

מעצב השיער עופר G:
"קולקציית התספורות שהצגנו כללה השראות מהרפרטואר של וידאל ששון – תספורות קצרות סימטריות משולבות במעבר משיער ארוך לקצר עם קצוות ארוכות מלפנים. בתסרוקת המוהיקן הגבוהה שילבנו נקודות מוארות highlights: על השיער בצבע בסיס חום בהיר נקודות אור בצבעי בלונד-שלכת, שהם הגוונים המובילים בחורף הקרוב, וסדרת צבעי האילומינה מעניקה פתרון מוצלח ומואר לכל הגוונים היוצרים את האפקט".

וולה פרופשיונלס - אילומינה בקוסמוביוטי

וולה פרופשיונלס - אילומינה בקוסמוביוטי
וולה פרופשיונלס – אילומינה בקוסמוביוטיעמוד זה נצפה: 7,344 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור