חיפוש באינדקס עסקים

התשוקה ליופי – מיו איוונט

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 פברואר 2009

 

מועדון ה-מיו איוונט בתל אביב, ישיק מחר (מוצ"ש 28/02/2009) ליין מסיבות אופנה ויופי תחת הכותרת   "Hair & Beauty Desire התשוקה ליופי". במסגרת הליין שיתקיים מידי מוצ"ש, יוצגו תצוגות אופנה, תצוגות שיער, מיצגי איפור ואופנה כשאת כל הקונספט יעטוף הסלוגן "Hair & Beauty Desire התשוקה ליופי".
"הרעיון להפיק ליין אירועי יופי במועדון עלה לאחר שראינו את ההצלחה של אירוע ההשקה של מגזין פרופשן ופורטל בראש" נמסר מהנהלת המקום, "ראינו שקיימת דרישה לאירועים מושקעים המשלבים תצוגות שיער ואופנה לצד אירועים חברתיים המאפשרים לקולגות מהתחום להיפגש אחד עם השני כמו גם לקהל הרחב המעוניין להתרשם מהטרנדים העדכניים בתחומי היופי".
האירוע הראשון בליין המסיבות המדובר יתקיים מחר, מוצ"ש 28/02/2009 כאשר מתוכננת תצוגת אופנה של מותג האופנה רנגלר בכיכובה של הדוגמנית המובילה צליל סלע (תוכנית "הדוגמניות"), תצוגת שיער כולל מופע גזירה של מעצב השיער ניסו אשכנזי, מיצגי איפור ואופנה, מופע כנריות ורקדניות אנרגטי וסוחף, מופע ייחודי של החצוצרן שלומי ששת.
להרשמה מוקדמת לחצו כאן.

כתבות אופנה וסטיילינג קודמות
המשוגעים לרוק - Lee קולקציית טרום אביב המשוגעים לרוק – Lee טיפים אופנתיים ללבוש במקום העבודה. טיפים אופנתיים ללבוש במקום העבודה.
בראש – פורטל יופי ישראלי עמוד זה נצפה: 262 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור