חיפוש באינדקס עסקים

התלתול הנכון- אמיקה מתלתלי שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 אוקטובר 2011

מתלתל שיער של חברת אמיקהאם את מחפשת לאמץ את המראה המתולתל הנכון ישנם כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאת בוחרת מתלתל. היום קיים מגוון רחב של מכשירים לתלתול השיער וקשה לדעת כיצד לעשות את הבחירה הנכונה. איך בוחרים? ישנם כמה נתונים שחשוב לשים עליהם את הדגש כשמביטים במפרט הטכני של המתלתל: הראשון שבהם הוא לבדוק ממה עשוי הציפוי של המכשיר, אחריו יש לבדוק מה טכנולוגית החום של המכשיר ומה זמן ההתחממות של המכשיר. הסיבה לחשיבותו הרבה של בדיקת הציפוי היא ששיערך נוגע מגע ישיר עם החומר המצפה את המתלתל ומגע עם חומר לא מתאים ישפיע על תוצאות התלתול, עמידותו ואף עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לשיערך.

מתלתל שיער של חברת אמיקהציפוי הטרמלין
שקיים במעצב התלתלים של AMIKA שומר על טמפרטורה מדויקת ומונע חום גבוה מדי כדי להבטיח שהשיער לא יינזק. הוא מיצר פי 6 יונים שליליים יותר מאשר מתלתלי שיער אחרים. יונים שליליים מסייעים ביצירת שיער חלק, לא מקורזל ומלא ברק מבלי להזיק לתאי השערה העדינים. זאת, באמצעות סגירה של תאי השערה לשיער חלק יותר כתוצאה מכך, השיער ישמר יותר לחות, יוותר ללא חשמל סטטי (שבנצים), יהיה מבריק יותר, חלק יותר, בריא יותר, יהדוף מזהמים ויתפתח.

מתלתל שיער של חברת אמיקהטכנולוגית החום המומלצת היא חום אינפרה אדום מרוחק. מכשירים הפועלים בטכנולוגיה זו הם אומנם אינם הזולים ביותר אך הם הבטוחים והבריאים ביותר לשיערך, מעצב התלתלים של AMIKA הוא אחד מהם. האינפרה האדום המרוחק חודר לשיער ומאפשר לך ליהנות מעיצוב מהיר, אך לא מזיק בניגוד לטכנולוגיות זולות יותר אשר מחממות את השיער אך פוגעות בו לטווח הארוך.

זמן התחממות מהיר הוא הנתון השלישי שחשוב לבדוק. למתלתל של AMIKA זמן התחממות מהיר ב33% ממעצבי תלתלים אחרים. הוא מוכן לשימוש תוך פחות מ 30 שניות מרגע הפעלתו, בעל יכולת התחממות מידית המונעת איבוד חום. שמירה על רמת חום קבועה, משמעותה זמן עיצוב קצר יותר ומניעת נזק לשיערך. 
יותר חשוב מהכול אנו ממליצים לך שלא להתפתות לרכישת מכשיר עיצוב תלתלים בשל מחירו הנמוך כדי שלא תשלמי על כך ביוקר בשיערך.

לסרטון דוגמה למתלתלים של אמיקה לחצו כאן

 עמוד זה נצפה: 448 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור