חיפוש באינדקס עסקים

השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 נובמבר 2010

 

אנה באומן באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאליברביעי האחרון (03.11.2010) בשעות הערב, נרשמה התקהלות רבתי בסניף הדגל החדש של רשת נעלי MARKO בקניון עזריאלי: עשרות צלמים, סלבריטאים ועיתונאים התקבצו במקום לרגל השקת סניף הדגל החדש בקניון עזריאלי.

האירוע שהתקיים בקומה ה-2 בעזריאלי, כלל שטח נכבד שנסגר למוזמנים בלבד. האירוע החל עם קוקטייל וסושי מפנק בפינת VIP מפוארת ומעוצבת להפליא ונמשך עם שופינג מטורף שכלל הנחות של יותר מ-50%.

בחנות המעוצבת ניתן היה למצוא דוגמנים עירומים בפלג גוף עליון ששירתו את הסלב שקיבלו נעל אחת אליהם הביתה ובאו לקחת את הנעל השנייה.

בין הסלבריטאים שנראו, התלהבו, קנו וכמובן קיבלו הנחה מכובדת: ירדן הראל המהממת שהגיעה עם אימה שגם התלהבה מאוד מהקולקציה קיבלה הנחה ורכשה נעליים, גילת אנקורי שהגיעה מתוקתקת כרגיל לקחה נעליים ורצה מהר להצגה, אנה באומן המהממת ובעלה ריקי, שרית וינו אלעד שהגיעה עם פריזורה חדשה ואופנתית ולא נרגעה עד שמצאה מקום לעשן סיגריה, פולינה צ’יקטונוב שהגיעה היישר מהחזרות עם אקי אבני לרוקדים עם כוכבים, נירית בקשי ובעלה, אסף אשתר ודפנה ארמוני שהגיעה עם חברה, רמה מסינגר הספיקה להגיע ולקחת נעליים לפני הצגה שהייתה לה באותו הערב, חני נחמיאס, אפילו אלברט אילוז היה והביא את אשתו שהתלהבה מהקולקציה.

 

 

 

גילת אנקורי באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי  אנה באומן והבעל מפגינים חיבה באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי

אירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי  חני נחמיאס באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי

שרית וינו אלעד  באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי  ירדן הראל באירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי
אירוע השקת סניף נעלי MARKO בקניון עזריאלי. צילום: אלעד דיין, מאיר פרטוש.עמוד זה נצפה: 473 פעמים