חיפוש באינדקס עסקים

השקת מוצרי טיפוח לציפורן

פורסם מאת: בתאריך: 18 פברואר 2015

 חברת ORLY  משיקה את
CUTICLE  CARE  COMPLEX
שמן טיפולי בטפטפת לבסיס הציפורן ולציפורן עצמה 

שמן טיפולי בטפטפת לבסיס הציפורן ולציפורן עצמה

יצרנית הלקים ומוצרי הטיפוח לציפורניים ORLY  – משיקה את ’קיוטיקל קר קומפלקס’ – שמן טיפולי לבסיס הציפורן ולקטיקולה (העור סביב הציפורן) שנועד להזנת מיטת הציפורן, למניעת יובש בקטיקולה ולסיוע בלכידת "רדיקלים חופשיים".

השמן עשיר בקומפלס ויטמינים ומכיל תמציות צמחיות: שמן זרעי ענבים, פאפאיה, אננס, נר הלילה, מור, כוסברה וגזר. תמציות אלה תורמות לנוכחות גבוהה של בטא קרוטן (נגזרת ויטמין A הידוע ביעילותו כרכיב המחזק ציפורניים חלשות), נוגדי חמצון רבי עוצמה וויטמינים החיוניים לצמיחת ציפורן במרקם במראה בריא.  

בנוסף שולבה תערובת שמנים צמחיים שנועדה לבצע הזנה עמוקה של הקטיקולה, תוך ריכוך ’קטיקולות’ פגועות, סדוקות ויבשות.  התכשיר חודר לבסיס הציפורן, מרכך ומזין את בסיס הציפורן, מעודד צמחירת ציפורן בריאה ויפה.

קטיה שו המדריכה הראשית ב-ORLY מבארת "מדובר במוצר טיפולי מרוכז ודו-תכליתי המטפל בו זמנית גם בציפורן וגם בקטיקולה. בשונה מתכשירי שמן במריחה (מברשת), הוא מוצע בטפטפת המבטיחה חלחול עמוק יותר של השמן אל בסיס הציפורן.

את התכשיר יש לטפטף ישירות על הציפורן (טיפה אחת) ולעסות על בסיס הציפורן. יש להשתמש במוצר 10 ימים ברציפות לפני השינה ובתום התקופה יש לעבור לשגרת טיפוח של פעם בשבוע".

מחיר: 68 שקל,
בפארמים, מכוני היופי והמניקוריות ברחבי הארץ.

CHIC  -תמרוקים משיקה ספוג להסרת לק
המועשר בתמצית אלוורה וויטמין E
 

חובבות הלקים בוודאי היו שמחות לוותר על פעולת הסרת הלק המסורבלת (בעיקר כשמדובר בלק כהה) ולדלג על פעולת שפשוף הציפורניים באמצעות צמר גפן טבול במסיר לק.

CHIC  -תמרוקים משיקה ספוג להסרת לק המועשר בתמצית אלוורה וויטמין E

CHIC תעשיות תמרוקים משיקה שני מסירי לק לציפורניים טבעיות ומלאכותיות במיכלים

בהם ספוגיות הממלאות את נפחן וטבולות במסירי לק ייעודיים להסרה מהירה. הספוגיות מחורצות במרכזן, ומאפשרות לטמון פנימה את האצבע. בעזרת תנועות סיבוביות מתבצעת פעולת הסרה מהירה ונקייה.

מסירי הלק מוצעים במיכלים צבעוניים. ורוד- מסיר לק מהיר ללא אצטון עבור ציפורניים טבעיות רגישות ולציפורניים מלאכותית,  וירוק – מסיר לק מהיר לציפורניים טבעיות ומלאכותיות כולל ציפורני אקריל.

מסירי הלק מכילים תמצית אלוורה לריכוך העור ולמניעת יובש של העור סביב הציפורן (קטיקולה) וויטמין E  החיוני להזנת בסיס הציפורן.

מחיר:  17.70 ₪
להשיג:  בפארמים ובפרפומריות ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 363 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור