חיפוש באינדקס עסקים

השעונים של שנת 2013

פורסם מאת: בתאריך: 1 ינואר 2013

השעונים של שנת 2013 בדומה להתקשטות בכל פריט אופנתי שהוא, קיימת משמעות רבה לגודלו, לצבעו ולצורתו של השעון. כך למשל, גודלו של השעון מעיד על ההערכה העצמית של העונד אותו, כאשר על-פי המשוואה: שעון גדול יותר=הערכה גבוהה יותר. שעונים בעלי צבעים עזים ובולטים במיוחד מעידים גם הם על הערכה עצמית גבוהה, על אחת כמה וכמה כאשר הם משובצים יהלומים. לעומת זאת, שעונים בצבעים מונוכרומאטיים בהירים, ובמיוחד בגווני הלבן, מעידים על אנשים טובים והומאניים, בוגרים ורגישים לסביבתם.

בבחירת צורת בית השעון, למרות ששעונים בעלי בתי שעון מרובעים אינם המצאה חדשה, הם נחשבים לבלתי-שגרתיים וייחודי. ולכן, אלו המעדיפים שעונים בעלי בית-שעון מרובע הינם לרוב דווקא אנשים שאינם "מרובעים", בעלי חשיבה יצירתית ושוברת מוסכמות, בניגוד לאלו התרים אחר בתי שעון עגולים.

"בין אם אתם מעדיפים שעון קלאסי או דומיננטי בעל קוטר אוברסייז, חסידי השעונים הדיגיטליים או אנשי רטרו חובבי שעוני הכיס, כיוון שהשעון אינו רק עניין של זמן ומהווה גם תכשיט וגם סמל סטאטוס – קיימת משמעות לבחירה בשעון אותו אנו עונדים", כך לדברי אלי הולנדר, מבעלי קבוצת "פלאנט", יבואנית מותגי השעונים המובילים.
 

שעונים קלאסיים
אם אתם נמשכים יותר לשעונים אותם ענדו אבותינו מאשר השעונים של כוכבי הפופ, אתם כנראה אנשים אמינים שמעריכים עקביות ומסורת, על פני טרנדים אופנתיים וחולפים. מדובר בשעונים בעלי מראה נקי, צבעים מונוכרומאטיים ובית שעון עגול, ללא ברגים בולטים או טכנולוגיות חדשניות, הכוללים לרוב רצועות עור או מתכת.
 

השעונים של שנת 2013 שעונים דיגיטאליים
בניגוד למה שנהוג לחשוב, חובבי הספרות המהבהבות בתצוגת ה-LED של השעונים הדיגיטאליים, אינם אנשים עצלנים, אלא מעשיים. אלו המעדיפים לענוד את השעונים הללו הינם אנשים פרקטיים ורציונאליים עם פן ילדותי, אשר יודעים מה הם רוצים ומתי הם רוצים אותו, ראיית עולמם נמדדת בשחור-או-לבן ולכן הם מתחברים בקלות לשעונים הדיגיטאליים; מדידת זמן מדויקת ללא בלגאן.
 

שעונים בעלי טכנולוגיות ייחודיות
שעונים שמטרתם לשפר את איכות השינה או למדוד את קצב פעימות הלב ושריפת הקלוריות, הם אלו המעידים על הפיכת השעון לגאדג’ט טכנולוגי. חובבי השעונים הללו הינם אנשים בעלי נטייה לגאדג’טיזם, שכנראה רכשו לעצמם כמה טאבלטים וסמארטפונים ותרים אחר הטכנולוגיה העדכנית ביותר. חדשנות, יצירתיות ותחרותיות הן תכונות המאפיינות אותם במיוחד.
 

שעונים יוקרתיים
לקטגוריה הזו מתייחסת האמירה ששעונים הינם סמל סטאטוס. מדובר בשעונים שמחירם מתחיל מעשרות אלפי שקלים, הם עשויים חומרים יקרים ואף משובצים ביהלומים לעיתים, נמדדים בעיקר ביכולתם לדיוק בזמן ונמכרים על-ידי מותגים ידועים. לאנשים העונדים שעוני יוקרה יש לרוב צורך להרשים את סביבתם, בין אם מדובר בקרייריסטיים או בבעלי אישיות הזקוקה להערכה חיצונית. ענידתם השעונים הללו עשויה לשדר כי לבעליהם יש טעם טוב והם מעריכים איכות, אך היא גם עלולה להתפרש כביטוי לחמדנות והתנשאות, תלוי בבעלי השעון.
 

השעונים של שנת 2013שעונים ספורטיביים
השעונים בעלי המראה הספורטיבי מזוהים לרוב עם נפח גדול ומבנה גס יחסית, הם עשויים בעיקר מסיליקון או פוליקרבונט ונוספות להם פונקציות ספורטיביות, כמו עמידות במים, סטופר ופנס לראייה בחושך/מתחת למים. העונדים את השעונים הללו, בין אם מדובר
בספורטאים מקצועיים או באנשים "מן השורה", מעידה על נחישות, קשיחות, דבקות במטרה, דייקנות ורצון להתבלט.

שעוני כיס
שעוני הכיס חושפים את האמת על בעליהם מרגע המצאתם במאה ה-16, כיוון שהם היו כה יקרים עד שרק האנשים העמידים ביותר יכלו להרשות לעצמם לרכוש אותם. כיום, הם אמנם לא מעידים על השתייכות בעליהם בחברות במועדון הסיגרים, אך הם בהחלט מרמזים על תחכום ורברבנות. אלו המתהדרים בשעוני כיס הינם אנשים התרים אחר שיח אינטלקטואלי, אסתטיקה נעימה וסביבה חברתית של אנשים בעלי דעות דומות. אם שעון הכיס הינו נכס משפחתי שעובר בין הדורות, כנראה שמדובר באנשים בעלי נטייה לרגשנות והתרפקות על העבר אשר מתענגים על המחשבה שביום מן הימים יעבירו אותו לילדיהם.
 

שעונים צבעוניים
האם בכל בוקר אתם מקדישים דקות רבות להתאמת השעון לחולצת הקולור-בלוק שלכם? האם אתם מודאגים מכך שיעצרו אתכם באמצע הרחוב ויבקשו מכם את שם האתר ממנו הזמנתם את השעון המדליק והמיוחד שלכם? אם כן, או שאתם היפסטרים העונדים פריטים שמבטאים את האישיות הייחודית שלכם, או שאתם פאשיסטים הרודפים אחר הטרנדים העכשוויים. במקרה הראשון, אתם אנשים שלא הולכים עם הזרם ונמשכים דווקא לתרבות אלטרנטיבית ובעלי טעם אקלקטי, ובמקרה השני- אתם מתחקים אחר הטרנדים הבאים בכל תחום, ומשלבים יצירתיות ואינטליגנציה רבה על מנת להתאים ביניהם לבין הטעם האישי שלכם.

השעונים של שנת 2013
 עמוד זה נצפה: 338 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור