חיפוש באינדקס עסקים

השמפו החכם – פיטופרוגניום – PHYTOPROGENIUN

פורסם מאת: בתאריך: 18 פברואר 2015

 פיטופרוגניום -PHYTOPROGENIUN
אינטלג’נט שמפו – "השמפו החכם"
 של פיטו פריז
פיטופרוגניום -PHYTOPROGENIUN אינטלג’נט שמפו - "השמפו החכם"   של פיטו פריז

’פיטו פריז’ חברת הפרימיום למוצרי שיער טבעיים מפריז, משיקה שמפו לכל סוגי השיער לשימוש יומיומי המאזן את הקרקפת ומעניק לשיער מראה בריא וחיוני.  השמפו מכיל 72% רכיבים מהטבע! בפיטו פריז, מאמינים כי קרקפת מאוזנת היא הבסיס למראה בריא ויפה של השיער.

חווי פילוסוף ביולוגית ומדריכה מקצועית בחברה מבארת: "על עור הקרקפת מערכת שלמה של מיקרואורגניזמים (מיקרופלורה) ממש כפי שקיים בגוף האדם. מערכת זו אמורה לחיות באיזון. 

המיקרואורגניזמים השונים מגיעים מהפרשות הזיעה, מהחלב, מזקיקי השיער ומהסביבה החיצונית (לכלוך, מים, דטרגנטים ממוצרי הטיפוח ועוד). קרקפת בעלת מיקרופלורה לא מאוזנת פירושה שהחיידקים המזיקים הנמצאים עליה הם בריכוז גבוה מדי ולכן חוסר האיזון יגרום לשיער שמן מדי, שיער יבש, קשקשת, גירויים, גירודים ואפילו לנשירה.

חיידקים פתוגנים-מזיקים מסוג : Staphylococcus Aureus נקשרים למעטפת תאי העור בקרקפת, אלה נצמדים לקולטנים של התא ומפרים את האיזון המתבקש תוך יצירת סביבה עם נוכחות גבוהה של חיידקים מזיקים.

השמפו "החכם" שנרשם כפטנט ייחודי "פרוגניום" מציע למעשה ריכוז גבוה של 2 סוכרים אלכוהוליים בשם קסיליטול ולקטיטול המופקים מקליפת עץ, חלב, סובין וקש – המעכבים את קשירת החיידקים המזיקים לתאים שבקרקפת ומפריעים להם להיצמד אליהם ולמנוע פעילות חיידקית לא רצויה.

בנוסף, שולבו בשמפו תמציות של חיטה, חלב שקדים ושורש החוטמית מסייעים לניקוי עדין של השיער וכן תמציות עלי-זית המשמשים כאנטי-אוקסידנטים להגנה מהסביבה".

הוראות שימוש: יש לעסות את הקרקפת ולשטוף. לחזור על הפעולה שנית תוך השארת החומר על השיער 2-3 דק’ ולשטוף היטב.

מכיל: 200 מ"ל
מחיר:  70 ש"ח
להשיג: בבתי-מרקחת , בתי הטבע ורשתות הפארםעמוד זה נצפה: 122 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור