חיפוש באינדקס עסקים

הרמת ריסים chiclash – הטרנד העולמי שנחת בישראל!

פורסם מאת: בתאריך: 6 אוגוסט 2015

אנג׳לינה ג׳ולי, קים קרדאשיאן, ג׳ניפר לופז, ג׳ניפר אניסטון, מילה קוניס ופריס הילטון הן רק חלק קטן מהמכורות לשיטה החדשנית של הרמת ריסים "chiclash". השיטה והמותג שהגיעו  לישראל היישר מבוורלי הילס וכבר הספיקו להטריף גם כוכבות מקומיות ביניהן: בר רפאלי, אסתי גינזבורג, נטלי דדון, אניה בוקשטיין, דנה פרידר, קים אקאפי כוכבת הסדרה IT GIRLS ועוד רבות אחרות.

הרמת הריסים הטבעיים בשיטת "chiclash" היא טרנד עולמי מהמדוברים ביותר בתחום הביוטי והריסים, המביא עמו חידושים הדגשת הריסים הטבעיים. השיטה החדשה  מיועדת בעיקר לנשים שחייבות לראות את עצמן עם מסקרה על הבוקר. 
 
אז איך הטיפול נעשה? בשלב ראשון נערך אבחון של מבנה העיניים, עובי ואורך הריסים על מנת לקבוע את מידת ההרמה של הריסים. לאחר מכן, מותחים את הריסים כלפי מעלה ומורחים חומרים היפואלרגניים אשר מקבעים את ההרמה. לאחר מכן צובעים את הריסים לצבע הרצוי (שלב לא הכרחי).
 
השלב האחרון הינו מריחה של סרום ייחודי (סרום מזין עם ויטמינים בדומה לאמפולת שמן) שתפקידו להזין את הריסים. כל החומרים בהם משתמשים במהלך הטיפול הם חומרים היפואלרגניים, איכותיים ביותר ואין חשש לפגיעה בריסים.
 
הרמת ריסים בשיטת chiclash
 
השיטה היא האלטרנטיבה החדשנית ביותר של הרמת הריסים הטבעיים השונה מכלל השיטו שהכרנו עד כה (מחליפה את ההלחמות והדבקות ריסים מלאכותיות). היתרון שבשיטה החדשה הינו שהעיניים שלנו יראו מאופרות במסקרה והריסים מורמים ומוארכים באופן טבעי, מבלי לגרום לנזק או נשירה של הריסים הטבעיים. יתרה מכך, השיטה תורמת לחיזוק והגברת הצמיחה הטבעית של הריסים.
 
הטיפול נמשך 40 דקות והתוצאה מחזיקה מעמד למשך חודשיים עד שלושה חודשים. לאחר הטיפול אסור לשפשף את העיניים או לשטוף במים למשך 48 שעות. לאחר מכן ניתן לעשות הכול: לשחות בבריכה ובים, ללכת לסאונה, למרוח קרמים והריסים יישארו מורמים. 
 
את הטיפול האיכותי של chiclash ניתן להשיג ב  K.D – סטודיו עדי ביוטי. צוות מקצועי של מטפלות שעברו הכשרה מקצועית מיוחדת וקיבלו תעודות של מטפלות מוסמכות לטפל בשיטה זו.

קורס הרמת ריסיםעמוד זה נצפה: 425 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור