חיפוש באינדקס עסקים

הקץ לחיפושים: אתר כושר חדש ימצא לכם מאמן בפחות מ-3 דקות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 יוני 2019

רציתם להזיע באימון קרוספיט או TRX אבל מצאתם את עצמכם מזיעים בעיקר על המקלדת? אתר FitnessWrold– הבית החדש של מאמני הכושר בישראל ימצא עבורכם מאמנים איכותיים קרוב לבית בכל ענפי הכושר, כולל אלה שטרם ניסיתם.

עד לפני כמה שנים כולם דיברו בדאגה על שוק עורכי הדין המוצף. אבל נראה שתהליך דומה קורה גם בעולמות הכושר והפיטנס: אלפי מאמנים מכל שיטה אפשרית, מבחר רחב מידי של פעילויות ספורטיביות וקושי למצוא מאמנים מקצועיים באמת.

ומה קורה כשהאימון פחות מוצלח? אנשים מגיעים לשיעור ניסיון, מתמידים קצת, פורשים ועוברים לדבר הגדול הבא. המתאמנים לא מצליחים להרוויח בשום מקרה את המטרות שלהם והמאמנים צריכים שוב ושוב להתאמץ כדי להזרים אליהם עוד אנשים. בשורה התחתונה, יש פה הפסד משותף.

מוצאים מסגרת ספורטיבית נכונה

אתר FitnessWorld הוקם במטרה להפגיש שוב את קהל המתאמנים עם מאמני הכושר בדרך הישנה והטובה: מקבלים מידע על המאמן, משוחחים איתו ישירות ומחליטים אם זה מתאים. כשהמאמנים פועלים בחסות חדרי כושר, סטודיו עם מספר גדול של מדריכים ומתנ"סים שיש בהם עשרות חוגים, קשה מאוד להבין מהם בדיוק היתרונות של המאמן ואיך הוא יגרום לכם להשיג מטרות. ובכלל, מה קורה אם מגלים שהוא לא אדם נחמד כל כך? שהשיעורים שלו ברמה גבוהה מידי? שהוא מקפיד על 300 קפיצות בחבל בכל אימון ואתם מתעבים את זה? דרך FitnessWorld כל אחד ואחת יוכלו לקרוא וגם לשמוע ישירות מהמאמנים מה "האני מאמין" שלהם ואיך בדיוק הם מבצעים את השיעור. וככל שיש יותר התאמה מראש בין האג'נדה של המאמנים והמתאמנים, כך ההתמדה תהיה גדולה הרבה יותר.

FitnessWorld מבצע חיפוש מאמנים בשיטת "קצר ולעניין": בוחרים אזור גיאוגרפי וטווח גילאים, כאשר ניתן להוסיף לחיפוש במידת הצורך את הפעילות הרצויה (TRX, זומבה, פלדנקרייז וכו') ומקבלים את רשימת המאמנים המעודכנת והרלוונטית. קליק על התמונה של כל מאמן או מאמנת יובילו אתכם למידע אישי לגביהם, הרקע וההכשרה, סוג הפעילויות הספורטיביות שהם מתמקדים בה וגלריית תמונות ברורה שתמחיש קצת ממה שקורה תוך כדי האימון. כל המאמנים באתר מופיעים בשמם המלא עם מספר הטלפון הישיר שלהם, כך שתוכלו להתקשר או לשלוח הודעה מיידית, מבלי לעבור שום תיווך נוסף של האתר או להמתין. כל התהליך לוקח פחות מ-3 דקות.

מאגר מאמנים מקצועי ועדכני

בישראל יש מודעות גבוהה מאוד לאורח החיים הבריא וכפועל יוצא גם לפעילות ספורטיבית. מאמנים מקצועיים מציידים את המתאמנים שלהם בתובנות חשובות לגבי הבריאות והתנועה הנכונה, כך שהפעילות הספורטיבית תטיב איתם גם בגיל המאוחר, תמנע מחלות, פציעות ותופעות בריאותיות שונות. יחד עם זאת, הצפת הענף יצרה גם לא מעט מצגי שווא ביחס לתזונה ומשטר האימונים כך שגם אנשים בריאים ובכושר פיזי תקין מוצאים את עצמם עם בעיה רפואית לאחר תקופה מסוימת. FitnessWorld מאגד בתוכו מאמנים מובילים מכל הארץ, שיודעים לספק תמיכה ומידע נכונים לקהל ולא לייצר הטעיות מסוכנות. יחד עם זאת חשוב להדגיש שכל פעילות צריכה להיות נעימה ולא מתוך סבל או כאבים. יש הבדל בין תחושת השריפה אחרי סט כפיפות בטן אינטנסיבי לבין כאבי ברכיים פתאומיים וחדים. המטרה של פורטל המאמנים החדש היא לייצר קו אחיד של מאמנים מוכשרים ומקצועיים בכל הסגנונות ולכל הגילאים ורמות הקושי, שיוכלו לפתח את המודעות של המתאמנים שלהם ולגרום להם להבדיל בין אתגר פיזי לבין כאבים שנובעים ממצוקה גופנית. למרות זאת, כל מתאמן חייב להיות אחראי באופן אישי על גופו ותחושותיו.

FitnessWorld– הבית החדש של מאמני הכושר בישראל

אמנם את המאמנים תמצאו תוך 3 דקות, אבל דרך אתר FitnessWorld תוכלו גם לקבל רקע מקצועי לגבי ענפי הספורט האהובים ביותר בישראל ולהבין במה עוסק כל תחום כדי לקבל החלטה נכונה. תוכלו להתנסות בלי סוף בכל סגנון ספורטיבי כאשר המטרה היא בסופו של דבר למצוא לכם פעילות טובה אחת שתאהבו ותוכלו להתמיד בה לאורך כל הדרך, עם מאמנים שאתם סומכים עליהם ונהנים לראות בזכותם את התוצאות.

בקרו באתר וקבלו את כל המידע הרלוונטי למציאת מאמן מתאים.

הקץ לחיפושים: אתר כושר חדש ימצא לכם מאמן בפחות מ-3 דקות

 

 עמוד זה נצפה: 501 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור