חיפוש באינדקס עסקים

הצרת היקפים בגלי רדיו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 יוני 2010

 

החלטת לרדת במשקל, התחלת לעשות ספורט, אכלת נכון, ירדת כמה ק"ג אך עדיין ההיקפים לא מצטמצמים כפי שרצית. זה הזמן להסתכל על האפשרות לעבור טיפול הצרת היקפים. שוק הצרת ההיקפים והסרת הצלוליט מתפתח כל הזמן. יותר ויותר נשים וגברים בודקים את האפשרות לרדת מספר סנטימטרים בהיקפי הגוף באיזורים הצרת היקפים בגלי רדיו - גרייט לוקסבעיתיים, כאלה שלא יורדים בדיאטות וגם לא בפעילות גופנית ואימוני כושר. כולם מחפשים פתרון מהיר ויעיל להמסת מצבורי שומן נקודתיים.
אחת האפשרויות המובילות כיום בתחום הצרת היקפים היא טכנולוגיית גלי רדיו הנקראית SPA RF. אומנם זו אינה טכנולוגיה חדשה והיא קיימת בשוק כבר מספר שנים, אך עם הזמן עברה הטכנולוגיה שיפורים ושדרוגים והיא פעילה ויעילה כיום יותר מאי פעם. חשוב לציין שטיפול הצרת היקפים ב-SPA RF אינו כואב. ההרגשה היא כמו של עיסוי חמים ומרגיע. המכשיר פועל על גלי רדיו שהוכח שאינם מזיקים לגוף בשום דרך ולמעשה הטיפול בטוח לגמרי.
גלי הרדיו חודרים דרך העור, מפיצים חום בעומק רקמות העור, ממריצים את מחזור הדם והלימפה ובכך מכווצים תאי שומן, מסלקים רעלים ומשפרים את חילוף החומרים בגוף. תוצאה נוספת של טיפול ב-SPA RF הוא ייצור מוגבר של קולגן בעור פעולה הגורמת למרקם העור להשתפר ומורידה את כמות הגבשושיות המאפיין את הצלוליט. בסיום סדרת טיפול ניתן לראות בעין את העור החלק והמוצק ולמדוד הצרת של ההקיפים באזור המטופל. הצלוליט נמס ומפונה מן הגוף דרך מערכת הלימפה והעור מתחדש והופך חלק. הטיפול בספא RF אינו מוגבל לסוגי עור ספציפיים או לכמות שומן עודפת מוגדרת. התוצאות נראות לעין כבר לאחר מספר מועט של טיפולים וניתן להמשיך בטיפול עד השגת התוצאה הרצויה. הדבר תלוי כמובן במכון המבצע את הטיפול, מיומנות איש המקצוע המטפל, מידת הניסיון והגישה.
אם את גרה באזור השרון אנו מציעים שתקבעי פגישת ייעוץ לא מחייבת במכון הקוסמטיקה והטיפוח המוביל גרייט לוקס – קליניקה לאסתטיקה רפואית המתמחה ב
הצרת היקפים בשיטת ה-RF.עמוד זה נצפה: 339 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור