חיפוש באינדקס עסקים

הפתרון האולטימטיבי לעיצוב הגוף

פורסם מאת: בתאריך: 22 דצמבר 2015

Cooltech – הקפאת שומן – הפתרון האולטימטיבי לעיצוב הגוף 
 
טיפול חדש במרפאות ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית – המאפשר להיפטר ממצבורי שומן ללא ניתוח וללא טיפולים פולשניים
 
/Cooltech
 
ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, ומדריך בינלאומי להמסת שומן, מציג טיפול חדש  במרפאותיו: Cooltech  –  מכשיר חדשני להקפאת  שומן, המהווה פתרון אולטימטיבי להיפטר ממצבורי שומן ללא ניתוח וללא טיפולים פולשניים.  
טיפול זה מתבסס על עיקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, הגורמת לפירוק התאים. פינוי שרידי תאי השומן המפורקים נעשה בתהליך ביולוגי טבעי.
מכשיר ה- cooltech מאפשר ירידה בשכבת השומן התת- עורי בטכנולוגיה של קירור מבוקר המשלב גם ואקום.
 
/Cooltech
 
זמן קצר לפני שהמכשיר נחת בישראל, דווח באתר הרכילות הבינלאומי Rader  על מי שידועה כזמרת מצליחה ושופעת, מריה קארי- ששמה סוף למצבורי השומן בגופה באמצעות טיפול הקפאת תאי שומן. מקורב לקארי מדווח לאתר כי דאגה לשלב דיאטה בריאה והקפאת שומנים יד ביד וכך נפטרה מהם בתהליך טבעי עד שהגוף דאג לסלקם סופית. והתוצאה ? 20 ק"ג פחות. 
 
/Cooltech
 
על התהליך- הרעיון המדעי שמאחורי המכשיר, מבוסס על העובדה שתאי השומן התת-עוריים נוטים להתפרק כאשר הם נחשפים לקור מאחר והם רגישים יותר לקור משאר רקמות הגוף. לכן, אלו יהרסו די בקלות תחת קור הדרגתי ובאופן סלקטיבי, ולעומתם הרקמות הרגילות  (כלי דם, עור, עצבים או שרירים) אשר אינן מגיבות לקירור באותה מידה וכך לא נפגעות במהלך הטיפול. הטיפול בעל פרופיל בטיחותי גבוה במיוחד. 
 
על הטיפול- מיועד לטיפול באזורים עם מצבורי שומן תת-עורי כמו בטן, מותניים, ירכיים, גב העליון והתחתון ובזרועות. הטיפול אורך כשעה, בתוספת מסאז’ להרגעה בסופו. 
מהלך הטיפול יתבצע קירור הדרגתי של האזור הנבחר, תוך ששכבת השומן המצויה תחת העור מתפרקת ומופרשת החוצה מהגוף בתהליך טבעי של מערכות הלימפה והדם בתוך כ-6 שבועות. להשגת תוצאה מיטבית מומלץ לבצע בין 2 ל-3  טיפולים. אך הצורך במספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל וזאת בשל שוני הרכב חומצות השומן אצל כל אדם.
 
ללא תקופת החלמה- ניתן לחזור מידית לפעילות לאחר הטיפול. יתכן ותופיע רגישות או חוסר נוחות באזור המטופל, אולם תחושה זו תחלוף לאחר כשבוע ימים.
 
הייחודיות- במכשיר ה cooltech 2 ידיות טיפול, בניגוד לטיפולי הקפאת שומן בקור שהחלו דרכם לפני מספר שנים בארה"ב. המשמעות: קיצור זמן הטיפול בחצי.  יתרון משמעותי משום שמרבית אזורי הטיפול הם כפולים (מותניים, רגליים, ידיים).   
 
התוצאות- לאחר טיפול ראשון ניתן לראות צמצום בהיקפים של 1.5 עד 2 ס"מ. בנתוני החברה נרשמו כי בתום 90 ימים שלאחר הטיפול ניתן לראות שינוי בהיקף של עד 4.5 ס"מ באזור המטופל. מכאן שתוצאות הנראות לעין תתקבלנה בטווח של 6 עד  10  שבועות מן הטיפול. 
 
/Cooltech
 
תוצאות מחקרים קליניים:  
 
במחקרו של ד"ר פררו ( Ferraro,2012 ) נבדקו פרוספקטיבית 50 מטופלים בממוצע טווח גילאים של 41.46 שנים, עם ממוצע  BMI  25.35 – הכוונה למטופלים לא מאד שמנים אלא סביב ממוצע הגבול העליון של הנורמה. הטיפול בהם היה הקפאת תאי שומן במינוס חמש מעלות (כך בתחילת הטיפול ולאחר מכן הורידו את המעלות). בתוצאות המחקר נמצאו הממוצעים הבאים: ירידה בהיקף הבטן כ- 6.86 ס"מ, באזור הירכיים נמדדו 5.78 ס"מ פחות, 5 ס"מ בעכוזים וכו’. כל מטופל הזדקק אינדיבידואלית  למס’ טיפולים ולכן הממוצע במחקר נע בין  3-4 טיפולים לכל מטופל.
 
במחקר נוסף של ד"ר סאסקי (Sasaki, 2014) שנערך בארה"ב, נבדקו 112 מטופלים בממוצע גילאים של       55.8 שנים, עם ממוצע BMI- 24.7 . המעקב על המטופלים נערך במהלך שמונה חודשים ובהם נמצאה ירידה של 19.6% בעובי רקמות השומן וזאת לאחר טיפול אחד בלבד. 
 
המכשיר החדש הגיע בימים אלה הגיע לישראל והטיפול מוצע במרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר רונן גלזינגר.
המכשיר פותח על ידי חברת Cocoon medical – חברה ספרדית שמשרדיה הראשיים בברצלונה. חזונה הוא להציע לעולם האסתטיקה את החדשנות שבטכנולוגיה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר ברמת הפיתוח והבטיחות. המכשיר משווק בישראל בלעדית על ידי חברת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ. 


עמוד זה נצפה: 707 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור