חיפוש באינדקס עסקים

הפקת שיער דו גלגלית – רפאל טפלוב

פורסם מאת: בתאריך: 25 אוקטובר 2012

הפקת שיער דו גלגלית - רפאל טפלובנראה כי אין גבול לתשוקה לכלי הדו גלגלי האופנוע. מדהים לגלות את כמות הרגש שמסוגל לעורר כלי הרכיבה הזה.

התשוקה מתחילה כבר במבט הראשון על המראה החיצוני, ומסתיימת במהירות הרוח והרגשת החירות האינסופית. אופנוע הוא בהחלט כלי רכב המסמל את החירות והחופש זאת למרות כל הסיכויים והסכנות. אך באופנועים, כמו בכל מערכת יחסים מוצלחת, חייבת להיות התאמה של האופי, הסגנון והיופי.

ביום סתווי אחד, התכנס מעצב השיער והמדריך המוסמך של "שוורצקופף פרופשיונל", רפאל טפלוב, יחד עם צוות ההפקה של "אל פודיום" (קבוצת ארט המתמחה בפרסום קריאטיבי), על מנת לממש את התשוקה הזו לאופנועים יחד עם צמד דוגמניות ואחד – הונדה פיורי.

בהחלט לא היה קל לענות על הדרישות שהציב אופנוע בעל נוכחות מלאת עוצמה שכזו: על הדוגמניות היה לשדר כוח ואגרסיביות בלתי פוסקת, נועזות וסקסואליות קורנת, דומיננטיות ותשוקה ביחס לאופנוע ובו זמנית אהבה נשית עדינה. מהרגע, שבו הניחו הדוגמניות את עקביהן על פיתולי הברזל הכחולים, שתיהן השתלבו איתו באופן מושלם.

אומרים שהונדה מציתה את הדמיון, הפעם היא גם הדליקה את ליבן של הנשים. מאחורי ההפקה של סיפור אהבה אופנועי שבתמונות שלפניכם נמצאת עבודה פדנטית של אנשי מקצוע מובחרים.

כמו תמיד, האחראי על תהליך ביצוע היופי היה רפאל טפלוב – מדריך מוסמך בחברת "שוורצקופף פרופשיונל", טופ סטיליסט ב"אל פודיום" ומעצב שיער גרנדיוזי שהביא את השראתו על פניהן ושיער הדוגמניות.

הוא השתמש במיטב הכלים והמוצרים מובחרים של חברת "שוורצקופף פרופשיונל" שכבסיס להשראתו בחר רפאל במראה פאנק רוק הקלאסי והתעמק בנושא גם בזווית של עיצוב שיער וגם בזווית של איפור מקצועי.

בהקשר לביגוד והסטיילינג, הדגים רפאל גם ידע וגם טעם טוב, כאשר השתמש בחוש סטיילינג המדהים שלו ושילב אביזרים נועזים עם לבוש אופנועי פרוע. הדוגמנית מרינה אוגנבינה, ספורטאית מגיל צעיר וחברה בנבחרת התעמלות הקרקע של אוקראינה, סגרה את מעגל האימאג’ המושלם והדגימה בתרגילי אקרובטיקה מקצועית על האופנוע.

הדוגמנית השנייה אוולין קורילנקו, הכניסה אקזוטיות לסיפור, בהיותה אוהבת מראה רוקיסטי בחיי היום יום. אוולין השתתפה בעבר בצילומי האופנוע "אפריליה" ובצילומים האלו שמשה גם בתור במאית. בשבילה, רפאל טפלוב הינו מעצב שיער אקסטרווגנטי  והיחיד במינו בישראל.

הצוות המקצועי של "אל פודיום" כבר ביצע בעבר צילומי אופנה בגוון האופנועני אך הפעם קיבלו הנאה ייחודית עד מאוד הודות לשיתוף הפעולה עם אנשי דו"גרי שרק הוסיפו לקריאטיבית של ההפקה.

יורי טורקוב, הצלם הראשי של "אל פודיום", קיבל השראה משילובו המוצלח של אופנוע, לוקיישן והדוגמניות והצליח לבטא דרך עדשתו את התשוקה האופנוענית מכל הזוויות צילום האפשריות.

הפקת שיער דו גלגלית - רפאל טפלוב
הפקת שיער דו גלגלית – רפאל טפלובעמוד זה נצפה: 366 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור