חיפוש באינדקס עסקים

הסלבס משיבים מלחמה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 נובמבר 2012

אביבית בר זוהר, יוסי סרור, ודלית זריהן. צילום: ברק פכטראתמול סלבריטאים רבים החליטו לא לתת לטרור לנצח ולשלוח מסר ברור לארגוני הטרור בעזה והגיעו להשקת מותג האיפור העולמי INGLOT כשהם חמושים בחולצות ושלטים אדומים בהם הם מביעים הזדהות עם חיילי צה"ל ותושבי הדרום, ירושלים וגוש דן.

אגב משרד יחסי הציבור הישראלי ייעץ לזכיין בארץ לדחות את השקת המותג עקב המצב הביטחוני, אבל מכיוון שהזכיין הינו יהודי, צרפתי ופטריוט החליט שבניגוד להמלצה גם אם יגיע אדם אחד, האירוע יתקיים במועד שנקבע והטרוריסטים לא ינצחו. לאירוע השקת מותג האיפור העולמי INGLOT בדיזינגוף סנטר הגיעו מגישת תוכנית הבוקר של קשת דנה רון לבושה בחולצה שעליה כתוב: לא נכנעת לטרור.

יואב אליאסי ״הצל״ הגיע עם לין מור זוגתו ההריונית שקיבלה טיפול מסור מיפעת המאפרת הראשית באותו הזמן, ל"צל" היה המון להגיד על בר רפאלי ולא חסך במילים והביע ביקורת קשה על התנהלותה של הדוגמנית. המעושרת דפנה שחר שהגיעה יחד עם הבת הקטנה. ליהיא גרינר הגיעה עם אמא מאיה. טום קשתי שחזר רק אתמול מביקור בדרום. אביבית בר זוהר דלית זריהן ויוסי סרור בבגדים ואקססוריז אדומים וכולם החזיקו שלטים עם מסר ברור לצד השני – לא ניתן לטרור לנצח! הדוגמנית והמחוברת אווה בת הזוג של סקזי שנחת היום בארץ הגיעה מראשון לציון לאחר ההפגזה באיזור בו גר הזוג יחד עם קארין כהן אפילו קיי לונג ואושרי.
עכשיו המסר ברור לא ניכנע לטרור!

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

המעושרת דפנה שחר. צילום: ברק פכטר

דנה רון וליהיא גרינר. צילום: ברק פכטר

טום קשתי. צילום: ברק פכטר

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

הסלבס משיבים מלחמה. צילום: ברק פכטר

אביבית בר זוהר, יוסי סרור, ודלית זריהן. צילום: ברק פכטר
אביבית בר זוהר, יוסי סרור, ודלית זריהן. צילום: ברק פכטרעמוד זה נצפה: 314 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור