חיפוש באינדקס עסקים

הסוד של אנטוניו בנדרס – THE SECRET BY ANTONIO BANDERAS

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 יולי 2010

 

    הסוד של אנטוניו בנדרס - THE SECRET BY ANTONIO BANDERAS
חיוכו ומבטו של אנטוניו בנדרס הפכו אותו לאחד השחקנים האהובים והאהודים בעולם. הכוכב אשר בורך על ידי הטבע באישיות כובשת וחוש הומור ייחודי, הפך באופן עקבי ושלא במודע לכוכב בעל קסם ופיתוי. הבושם החדש THE-SECRET-BY-ANTONIO-BANDERAS הוא תמצית אופיו של בנדרס, אישיות עשירה, חושנית עטופה בניחוח מפתה. סוד אשר עדיין לא פוענח  ע"י הגבר המודרני, המכיר את כל חוקי הפיתוי, היודע לערב את הטבעי עם החיוני. כדי להבין את מהות הניחוח ומאין הוא בא, ללכוד את עוצמת הניחוח להעריך את העידון ולהיכנע לפיתוי, יש להבין את מרכיביו:

  • תו עליון – תחושת הדרים ארומאטית. תווים של מנטה וברגמונט מוסיפים שובבות ואיכות פירותית מפתיעה לתווים החמוצים המחביאים בעדינות אשכולית לבנה.
  • תו הלב – פותח את סודותיו אל תו מקורי של ליקר תפוח המלווה ברעננות מתובלנת של הל, קינמון ופלפל.  הארומה ממזגת את כל מרכיביה לתערובת ארומאטית.
  • תו תחתון – תערובת של פטוצ’לי, שעועית טונקה ווניל משחררים את האקזוטיות המזרחית, חוברים לתווים עציים, תווי מסק ועור החותמים את הניחוח עם אופי מרומז, רענן ואינטנסיבי.

   הסוד של אנטוניו בנדרס - THE SECRET BY ANTONIO BANDERAS
הכוח לפתות הוא אחד הסודות הנחשקים ביותר בקרב גברים ולכן הוא ראוי לתשומת לב מיוחדת. בקבוק הבושם מבטא בצורה האולטימטיבית ביותר את ערכיו של הבושם  The Secret. חור המנעול המופיע בחזית הבקבוק, הוא ללא ספק המחבר בין הקלאסי למודרני. מודגש ע"י לוח מתכת דק. הצללית של חור המפתח מדגישה את קונספט המקוריות והחשאיות, ומעוררת את הסודות האניגמטיים החבויים בבטחה בצידה השני של הדלת. המאפיינים החזותיים הינם שלוש מילים בלבד: אנטוניו בנדרס – הסוד. שום דבר נוסף אינו נחוץ כדי לגרות את סקרנותנו. ברגיי הכסף מחזיקים את הלוח המתכתי ומעצימים את התחושה של הסוד השמור בקנאות והנחשק ביותר.
פקק הזכוכית בשחור קפוא בקווים שחורים ומלאי חיות, מתנשא מעל פרופיל אלגנטי וטבעי המרמז על הניחוח היוקרתי והאיכותי של הבושם.

הסוד של אנטוניו בנדרס – THE SECRET BY ANTONIO BANDERAS: 239 ש"ח ל-100 מ"ל EDT.עמוד זה נצפה: 421 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור