חיפוש באינדקס עסקים

המלאכיות והשטן של סלוגי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 פברואר 2010

מלאך היא אחת התחפושות האהובות על כולם. גם כילדות אהבנו לראות את עצמינו עם הכנפיים הלבנות המלאכיות של סלוגיועם הקשת הלבנה שאיתה הרגשנו הכי טהורות ומיוחדות. ככל שגדלנו ככה הרצון להתחפש למלאך בשנית גדל, רק שהפעם אנו רוצות להראות כמו "הילדה של השכן ממול", הילדה הטובה והמתוקה אך גם נשית וסקסית.

תחפושת מלאכית לרוב מורכבת משמלה בצבע לבן, או מחצאית לבנה עם גופייה סקסית וחושפנית בגוונים בהירים. לתחפושת מתלווים הכנפיים בשלל הגוונים והצורות וקשת עם הילה (לרוב היא מפרווה) המשדרים על מראה תמים אך יחד עם זאת פלרטטן וחושני.

המלאך היא דמות של "הילדה הטובה", זו שבאה מבית טוב ותמיד עוזרת לכולם. אבל אף אחת לא רוצה גם להיות הילדה הטובה וגם להיות חננה. לכן אנו משדרגות את התחפושת ומתלבשות עם בגדים צמודים אשר יבליטו את מבנה גופינו ואת הנשיות והסקסיות שבנו. סלוגי מציעה לך אפשרות לשמור על המראה הסקסי של התחפושת, וזאת מבלי שיבלטו לך מבעד לשמלה התפרים של התחתונים והחזייה המהווים חלק לא פחות חשוב מהטוטאל לוק של התחפושת. כל זה הודות לסדרת ה-LIGHT COTTON המפורסמת ברחבי העולם בזכות חיתוך לייזר על כותנה רכה (91% כותנה), המעניקה לכל אישה תחתון מחבק ודק
(second skin), ללא תפרים ושאינו נראה מתחת לבגדים וחזיות בגזרות פוש אפ וריפוד קל. מותאם במיוחד ללבישה מתחת לבגדים הצמודים.
מחירים:
חזייה – 181.90 ש"ח, תחתון – 60.90 ש"ח.
להשיג במשביר החדש לצרכן, H&O ובחנויות המובחרות להלבשה תחתונה.

המלאכיות של סלוגי
תחפושות פורים 2010 – המלאכיות של סלוגי

גם השטן לובשת סלוגי
השטן לובשת סלוגי
אחת התחפושות הפופולאריות לאורך השנים היא השטן, אולי זה בגלל שאנחנו לא כאלו ביומיום, ופעם בשנה בא לנו להיות "רעות" ליום אחד. או אולי כי אנחנו באמת כאלו וזה הזמן לחשוף זאת בפני כולם.

התחפושת לרוב מורכבת משמלה בצבעים של שחור או אדום לוהט, שמלה קצרה ועם מחשוף עמוק ומפתה. לתחפושת מתלווה הקלשון האדום והמאיים וקרניים קטנות ואדומות המשדרות על מראה רע ושובב. השטן היא דמות אפלה ומפתה, סקסית וחושנית.

סלוגי מציעה לך אפשרות לשמור על המראה הסקסי של התחפושת, וזאת מבלי שיבלטו לך מבעד לשמלה התפרים של התחתונים והחזייה המהווים חלק לא פחות חשוב מהטוטאל לוק של התחפושת. כול זה הודות לסדרת ה-LIGHT המפורסמת ברחבי העולם בזכות חיתוך לייזר על בד מיקרופייבר עדין, מעניקה לכל אישה תחתון מחבק ודק (second skin), ללא תפרים ושאינו נראה מתחת לבגדים וחזיות בגזרות פוש אפ וריפוד קל. מותאם במיוחד ללבישה מתחת לבגדים הצמודים.

מחירים:
חזייה – 181.90 ש"ח, תחתון: 60.90 ש"ח.
להשיג במשביר החדש לצרכן, H&O ובחנויות המובחרות להלבשה תחתונה.

השטן לובשת סלוגי    השטן לובשת סלוגי

תחפושות פורים 2010 – השטן לובשת סלוגיעמוד זה נצפה: 355 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור