חיפוש באינדקס עסקים

המדריך לאיפור כלות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 אוקטובר 2007

לפני שאתן בוחרות מאפר לחופה, סוגרות על מראה ומתכוננות לאירוע הגדול  – כמה טיפים שיבטיחו לכן איפור מושלם ליום הגדול ועצות מועילות להשלמת המראה. באדיבות גיורא שביט, אומן האיפור הבינלאומי ובעל חברת גיורא שביט להדרכת מאפרים ומוצרי איפור וקוסמטיקה איכותיים. גיורא שביט – הבעלים חברת גיורא שביט לאיפור ומוצרי קוסמטיקה איכותיים, נותן לנו כמה טיפים למחשבה – שיעזרו לנו לעצב את הלוק הנכון, ולהבטיח מראה זוהר ומרהיב ביום הגדול. לשמור, ולקרוא גם שבוע לפני החופה…
טיפים לאיפור כלות – התנ"ך של גיורא שביט לאיפור מושלם.
סדרי עדיפויות – אל המאפרת רצוי להגיע רק לאחר בחירת השמלה והתסרוקת – כדי שניתן יהיה להתאים את המדריך לאיפור כלות - גיורא שביטהאיפור למראה הכולל מאחר והאיפור משמש גם כקישוט בפני עצמו. כך לדוגמה: אם השמלה עשירה במיוחד כדאי לבחור באיפור סולידי ואם התסרוקת משאירה פנים ריקות (כל השיער מורם) יש אפשרות ליצור איפור מודגש יותר.
בחירת מראה – כפי שאת מגיעה לסלון שמלות כלה או למספרה ורואה הרבה דגמים, רצוי להגיע למאפר ולראות הרבה עבודות איפור – לא רק של המאפר עצמו אלה גם ממגזינים שונים. בצורה זו תוכלי לבחור את המראה הרצוי ולהתאימו לשמלה ולתסרוקת.

איפור עיניים – אם התברכת בעיניים מדהימות סביר למדי שהמאפר יקפוץ על המציאה וימלא את כל חלל העפעף – פעולה שתסיר את תשומת לב המתבונן מהעיניים הטבעיות למלאכת האיפור. מסיבה זו רצוי לעבוד יותר על הריסים ותיחום של העיניים ולהימנע משימוש מוגזם בצלליות. במקרה והמאפר התלהב, הזכירי לו זאת בעדינות.
ריסים – ריסים מלאכותיות רצוי להוסיף כבודדות , על מנת להבטיח שלא יפלו או יפרמו במהלך האירוע.
איש איש ותפקידו – לקראת ניסיונות האיפור מומלץ  להצטייד גם במלווה למעמד, אך זכרי כי למלווה טעם משלה ולא מתפקידה להחליט עבורך. ראשית גבשי דעה משל עצמך ורק לאחר מכן התייעצי עם הסובבים אותך.
המראה הטבעי – רוב הכלות מבקשות מהמאפרים לסגל מראה טבעי לאירוע, אבל ברגע שהן לובשות את שמלת הכלה המנופחת לא נותר זכר לרצון הראשון. זכרי, החתונה היא יום  תיאטרלי וגרנדיוזי לכל הדעות, ולכן חשוב להתאים את האיפור לתלבושת כולה ולמעמד.
התאמה אישית – כדי שהאיפור יהיה מוצלח חשוב להתאימו גם למבנה הגוף האישי. כך לדוגמה, אם את שחומה עד כהה ויש לך עיניים קטנות עד רגילות – איפורים מעושנים לא יחמיאו לך במיוחד.
שפתונים – החלק הבעייתי בבחירת איפור הנו בחירת השפתון, ולכן מומלץ לתאם את גוון השפתון במפגש ההיכרות עם המאפרת ולבקש להביאו ליום האירוע, או לרכושו מראש.
מוצרים עמידים – ביום האירוע תעברו דרך ארוכה במהלכה תצטלמו, תתרגשו, תעברו אתרים שונים וצלחו טמפ’ שונות במעברים מבפנים לבחוץ – מסיבה זו חשוב להשתמש באיפור עמיד ומקצועי: הקפידו לא לשים קרם לחות עשיר מדי, ובקיץ מומלץ לוותר לחלוטין על קרם הלחות לפני האיפור ולהשתמש בסרום לא עשיר במיוחד.
קוסמטיקאית – כשבועיים שלושה לפני החופה מומלץ לבקר אצל הקוסמטיקאית ולבצע פילינג קל (גרגרים או ביולוגי על פי סוג העור).
שיזוף – אין לשזף את עור הפנים יתר על המידה לקראת תאריך החופה. שיזוף יתר גורם ליבוש העור והתוצאה המתקבלת היא מראה רע של המייק אפ. בכל מקרה, יש לאפר את כל האזורים החשופים – אחרת הבדלי השיזוף בין הפנים לגוף יבלטו בתמונות.
איפור מבריק – בשום פנים ואופן אין לשים איפור מבריק על עור מבריק, שמנוני, באזורי הטי, עור עם נקבוביות פתוחות או על עפעפיים שמוטות או מקומטות.
איפור ניסיון – האמת אולי מאכזבת אבל איפור הניסיון הנו יותר לצורך ההרגשה, וברוב המקרים אינו זהה לאיפור ביום האירוע, בדומה לתסרוקת הניסיון. זכרו: לרוב קשה להתרשם מאיפור הניסיון ללא שילוב של תסרוקת או שמלת כלות.
בחירת המאפר – את המאפר מומלץ לבחור על פי הניסיון ולהעדיף מאפר רב גווני – שידוע במומחיות במספר סגנונות וסוגי מראה שונים. כמו כן הכימיה היא בהחלט משמעותית לטובת הנאתכן מהתהליך וכמובן המחיר – שכל אחת מגדירה בהתאם לתקציבה.
מה לוקחים לחתונה – לערב הגדול מומלץ להצטייד מראש בפודרה, ספוגית לחה לרענון האיפור ושפתון. אמצעים אלו יאפשרו לכם לשפר את המראה ולהתרענן מעת לעת. ניתן להשאיר את הפריטים אצל המלווה.
ספריי מקבע  – גם אם לא נעים לכן להטריד, ודאו שבסוף האיפור הוסיפו ספריי מקבע מיוחד. מים אינם ספריי מקבע!
מראה מראה שעל הקיר… – בתום האיפור אל תקרבו את הפנים אל תוך המראה, אלה שימרו על מרחק תצוגה של 50 ס"מ לפחות מהמראה – היות והתקרבות יתר מעוותת את המראה של הפנים ודומה להסתכלות בתוך זכוכית מגדלת. בצורה זו גם הפרופורציות שלכן לבחינה נפגמות וקיים קושי להעריך את העבודה שנעשתה.
טיפ איפור כלות אחרון: ביום האירוע וודאו כי למאפר יש זמן ושהוא לא רץ לאיפור נוסף. בדקו שהמאפר מתכנן להישאר עד לאחר שהתלבשתן על מנת לסיים את האיפור בטוטל לוק ולעבור על כל האזורים החשופים. עמוד זה נצפה: 465 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור