חיפוש באינדקס עסקים

הלוק לקיץ 2014: המראה המתולתל

פורסם מאת: בתאריך: 30 יולי 2014

הקיץ נדמה כי נשים רבות מבקשות לשוב ללוק הטבעי הפרוע (בעיקר עקב בעיות הלחות), ולכן כבר עתה, העונה הלוהטת מצטיירת כמי שתתאפיין בהמון נפח, בפריזיות ובשיער מקורזל/ מלוכלך במראה טבעי, אלא שכמובן מדובר במראה עשוי למדי וכזה שמתוכנן מראש כמו מבקש להתחקות אחר הלוק הנטורלי", פוסק מעצב השיער רועי חמו.

עם זאת, עבור נשים  מתולתלות צפויה המגמה "הטבעית" להיות מעט בעייתית. "שיער מתולתל עד מקורזל נחשב בעיניי רבות ל’בעייתי ביותר’".  שיער שכזה מאופיין בתלתלים קטנים וסגורים ולכן תספורת  ארוכה תמנע את האפשרות לסדר את השיער בצורה  מוקפדת. ההמלצה שלי היא להוריד מעט מאורך השיער על ידי דירוגים רכים ועדינים שייצרו בתסופרת צורת יהלום ולא ייצרו נפח מיותר (בתלתלים מסוג זה לא מומלץ לגעת יותר מדי בנפח אל מנת לא ליצור מראה "אפרו).

בנוסף, אני  ממליץ לנשים בעלות תספורת שכזאת לחפוף שערן בשמפו לשיער יבש וקונדישנר ללא שטיפה. כמובן שמומלץ גם להימנע מהשימוש בדיפיוזר לייבוש שיער, ולתת לשיער להתייבש באופן טבעי לאחר חפיפה. אגב, על מנת לשמור על גמישות השיער ניתן להשתמש בקרם תלתלים, לעצב עם הידיים ולתת לשיער להתייבש באופן טבעי. ככלל אני ממליץ לנשים בעלות שיער מתולתל לחפוף עם שמפו לשיער יבש ולאחר החפיפה לייבש קלות במגבת (בכדי למנוע "חשמל" סטטי בשיער) ולהניח לשיער להגיע לייבוש טבעי ומוחלט ורק אז להניח קרם תלתלים. בתספורות מתולתלות קצרות מומלץ להשתמש במוס תלתלים שיעצב ויסגור את התלתל. בשלב מריחת המוס חשוב לקבץ טוב את השיער בידיים, כאשר מורחים את המוס ולמרוח אותו מלמטה למעלה בנגיעות קלות ולא מלמעלה למטה. כאשר מייבשים עם דפיוזר חשוב שטמפרטורת הקור או חום תהיה בינונית בפן ובכך יישמר הגימור של התלתל".


איפור ושיער: רועי חמו
דוגמנית : יוליה פלוטקין
צילום:דניאל קמינסקי

 עמוד זה נצפה: 291 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור