חיפוש באינדקס עסקים

היי בובה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 אפריל 2010

 

    היי בובה - סיון מדמוני
מעצבת השיער סיון מדמוני לשוורצקופף, נבחרה להיות אחת מ-120 הנשים שהשתתפו לאחרונה במיזם האומנת הייחודי "היי בובה – נשיות בראיה העכשוויות", שנערך בגלריה המרכזית לכפר האמנים, עין הוד. התערוכה בעין הוד מתקיימת עד ה-22.04.2010 ולאחר מכן, תעבור לקניון רמת אביב.

במסגרת אירועי המיזם ובשיתוף עם עמותה למען קידום מנהיגות נשים בישראל, עוצבו כ-100 בובות ע"י נשים בולטות המובילות בתחומן שחתמו את שמן על היצירות. יצירות אלה הוצגו במסגרת התערוכה ובאירוע התרמה למען קידום מעמד האישה בישראל.
כל אחת מהנשים העבירה באמצעות האמנות את תובנתה האישית והשקפת עולמה אודות משמעות הנשיות במציאות העכשווית.

סיוון מדמוני לשוורצקופף, זכתה להיות מעצבת השיער היחידה בארץ שהשתתפה במיזם. מדמוני הציגה את הביטוי שלה לאישה המודרנית, וקראה לבובה "אישה עם ראש על הכתפיים".

לדבריה: "אישה מודרנית עבורי, היא אישה אסרטיבית ופעילה, היודעת לקחת אחריות על חייה ולבצע את הפעולות המשרתות אותה בצורה הנכונה ביותר עבורה ועבור הסובבים אותה. זוהי אישה שנשארת תמיד נאמנה לעצמה, יודעת להגיד את שעל ליבה, אך גם יודעת מתי אין צורך להוסיף אף לא מילה".

בהתאם לכך, עיצבה מדמוני את הבובה כשראשונה מונח על הכתפיים, מבטה מישיר פנים אל עבר העתיד, בטוחה בעצמה, בגופה ובנשיותה. אלמנטים רבים מתחום עיצוב השיער הוספו על גוף האישה, כקשר ישיר לעולמה שלה, עולם עיצוב השיער.

מדמוני מסכמת: "ראיתי זכות נעימה לעצמי לקחת חלק במיזם חשוב, אשר שם במרכז האישה, מחזק ומעודד אותה באשר היא, לעבר פריחה ושגשוג בישראל".

 

 עמוד זה נצפה: 368 פעמים