חיפוש באינדקס עסקים

היום אירוע הגדול של "שוורצקופף פרופשיונל" בנוכחות טיילר ג’ונסטון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 נובמבר 2015

ההתרגשות בעיצומה!

מחר זה קורה! האירוע הבלעדי של "שוורצקופף פרופשיונל" בכיכובו של גדול מעצבי השיער האחראי על מראה שיערם של מפורסמים רבים כגון: ויקטוריה ודייויד בקהאם, קירה נייטלי, לילי אלן, קייט בלאנשט ועוד.

הידיעה על האירוע הבלעדי שמתכננים "שוורצקופף פרופשיונל" הכתה גלים, ומעצבי שיער רבים המעוניינים ללמוד ממעצב השיער הייחודי ולהשתתף באירוע חד פעמי שאסור לפספס יהיו שם באירוע הגדול!

באירוע הגאלה הגדול יהיו נוכחים מיטב מעצבי השיער בישראל, שגרירי שוורצקופף פרופשיונל וכל בכירי התעשייה.

כמובן, יהיו תצוגות שיער, טיפים מקצועיים מאת גו’נסטון וצוות השגרירים המומחה של שוורצקופף פרופשיונל.

אתם לא יכולים להרשות לעצמכם שלא להשתתף!

אבל, אם אינכם מגיעים, דאגנו שלא תפספסו.

בלעדי לאתר!

שידור חי לאורך כל האירוע החל מהשעה 19:50 ועד לסגירת האירוע.

הקליקו כאן לצפייה בשידור הישיר

שידור חי מהאירוע של שוורצקופף

*השידור יחל ב-16.11.15 בשעה 19:50 בדיוק.

קצת על טיילר ג’ונסטון:   

בעולם התחרותי של עיצוב השיער ואופנת העל, טיילר ג’ונסטון מוכר בטכניקה שלו, המשלבת את אופנת הרחוב עם קריאטיביות הרפתקנית. העבודה שלו מזוהה מיידית הודות לשפע הפקות האופנה שהוביל במגזיני האופנה הנחשבים בעולם ולקוחותיו הפרטיים הכוללים את ויקטוריה ודיויד בקהאם, קייט בלנשט, לילי אלן, Take That, קירה נייטלי, נטלי אימברולייה, רובי וויליאמס, סידני קרופורד, יסמין לה בון ועוד רבים אחרים. כמו כן, הוא מוביל את הצוותים המקצועיים בכל שבועות האופנה ברחבי העולם.

המומחיות של ג’ונסטון היא ביצירת סגנונות עוצמתיים המשלבים יופי מעודן של אופנה חדשנית לצד יצירת עיצוב שיער אדג’י הממשיך את הסצנה העכשווית והמעודכנת מעבר למסלולי התצוגות והסטודיו.

בזכות הגישה ההרפתקנית של ג’ונסטון, עיצובי השיער הנגישים וההתמקצעות בטכניקה, שמו הולך לפניו בעולם כולו, וכך הפך לאחד ממעצבי השיער המבוקשים בתעשייה. שילוב ההשפעות שמביא גו’נסטון לאומנות עיצוב השיער היא אינדיבידואלית ומיוחדת רק לו.

האירוע הגדול של שוורצקופף - טיילר ג’ונסטוןעמוד זה נצפה: 299 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור