חיפוש באינדקס עסקים

החלקה יפנית – שמעון סיטבון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 מרץ 2008

מעצב השיער שמעון סיטבון מסביר על שיטת ההחלקה היפנית – אופנות השיער מתחלפות ומתעדכנות לעיתים קרובות אך סוג אחד של אופנת שיער נשאר תמיד אין – שיער חלק. השיער החלק הוא למעשה הדף הנקי איתו יכול החלקה יפנית - יוקו סיסטם ריפיירמעצב השיער לשחק ולעצב ביד חופשית, תלתלים, קארה, גזירות ייחודיות, הכל ניתן לביצוע עם שיער חלק. כיום, כולן יכולות להחליק את השיער, גם אלו שהן בעלות שיער מקורזל, זאת הודות לנפלאות ההחלקה היפנית.
החלקה יפנית היא שיטת החלקה חדשנית המבטיחה החלקת שיער מלאה ואולטימטיבית, שיפור ניכר במראה השיער והפיכתו לשיער בריא, מבריק ומלא חיים. שיטת החלקה יפנית של חברת יוקו סיסטם מבטיחה יצירת שיער חלק ובריא תוך ביטול החשש מלחות בשיער (שיער מקורזל או מתולתל שעבר החלקה רגילה יחזור למצבו הקודם בעת לחות).
החלקה יפנית יוקו סיסטם – repair
לשיטה של החלקה יפנית יוקו סיסטם קוראים "ריפייר" – תיקון וחידוש וזאת כיוון שהמילה מתארת את הפעולה באופן מדוייק. הטכנולוגיה אינה מיועדת רק בכדי להחליק את השיער אלא גם לשקם, להבריא ולהחיות את כל סוגי השיער. החלקה יפנית יוקו סיסטם "ריפייר" מהווה פריצת דרך טכנולוגית בתחום טיפוח, בריאות והחלקת השיער.
החלקה יפנית יוקו סיסטם "ריפייר" מתבצעת ע"י החדרת החומר לשיער בצורה מדויקת בתהליך מהיר עם תוצאה מושלמת. מהירות החדרת החומר ישירות לשיער חשובה לצמצום המעמסה על השיער והקרקפת ומותירה שיער רך, בריא ויפה.
את טיפול ההחלקה היפנית של יוקו סיסטם ניתן לבצע גם על שיער שעבר החלקה כימית, סלסול וצביעה ולאחר הטיפול ניתן לצבוע את השיער בכל צבע וגוון. מוצרי החלקה יפנית "יוקו סיסטם ריפייר" מכילים מי זהב "אקווה גולד" הרשומים כפטנט עולמי והם ייחודיים להחלקה היפנית של יוקו סיסטם.

באדיבות מעצב השיער שמעון סיטבון.

 עמוד זה נצפה: 349 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור