חיפוש באינדקס עסקים

החלקה יפנית – מחליקים את השיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 פברואר 2013

החלקה יפנית - מחליקים את השיערהחלקה יפנית – מחליקים את השיער – אחד הביטויים הנפוצים היום בשוק השיער הוא הביטוי החלקה יפנית. כל מי שיש לה חברה או מכרה עם שיער מתולתל או מקורזל שמעה את הביטוי הזה לא פעם ושאלה את עצמה על מה כל העניין?

פעם כמו כל דבר שקשור לעבר שלנו הישראלים, גם הדבר הזה היה פשוט. אם מישהי רצתה שיער חלק במקום השיער המסולסל או הגלי שלה, כל מה שהיתה צריכה לעשות היה לחכות עד לאחר חפיפת השיער לסובב את השיער על הראש להדר בסיכות ולהמתין שכל הקונסטרוקציה הזאת תתייבש – אבו-עגילה, קראו לזה.

בנות שהעיזו קצת יותר העדיפו להסתכן בהתחשמלות אפשרית והיו מגהצות את השיער הרטוב שלהן מיד אחרי השטיפה.

אז אם הכל בסדר למה צריך החלקה יפנית?

הצורך בהחלקה יפנית נוצר משום שכל השיטות הלא כל כך נחמדות האלה פתרו את הבעיה רק למי שכבר היה לה שיער ארוך מאד והן החזיקו מעמד רק עד המקלחת הבאה מה שבישראל בדרך כלל מעיד על זמן קצר מאד.

לנשים עם שיער לא כל כך ארוך או לגברים לצורך העניין לא היה פתרון.

עם השנים פיתחו ספרים ומעצבי שיער שיטות שונות ומשונות לפתור את הבעיה כמו גבס וחומרים כימיים שהשיגו תוצאות חלקיות ובעיקר פגמו בשיער.

אז מה לעזאזל עושים כדי לקבל את השיער החלק הזה?

לשמחתנו בעשורים האחרונים התקדמו הטכנולוגיה והידע בתחום השיער והביאו לעולם את ההחלקה היפנית, שלשם שינוי לא התמקדה רק בהחלקת השיער אלא הקדישה לא מעט תשומת לב גם לבריאותו.

השיטה עובדת על שני מישורים. מצד אחד שוברת נוסחת ההחלקה את המבנה הפנימי של השערה, אמנם שוב באמצעות חומרים כימיים, אולם מצד שני הנוסחה מפצה על הפגימה והשימוש בכימיקלים בעזרת הזרמת כמות נדיבה של חומרי הזנה לשערה כמו קולגן ומינרלים כדי לשקם את השינוי נגרם תוך שמירה על המראה החלק.

חידוש נוסף הוא השימוש במגהץ קרמי המותאם המיוחד לשיער. לא עוד המגהץ הביתי שבעיקר חרך לנשים את השיער וסיכן את חייהן, אלא מגהץ ייעודי שהטמפרטורה שלו ניתנת לכוונון בהתאם לסוג השיער והוא פועל בצורה אחידה על כל השיער וכך מתקבלת תוצאה אחידה של שיער חלק וגמיש.

כתבת החלקה יפנית – מחליקים את השיער.
באדיבות: יגאל ויצמן – מעצב שיער מומחה בטיפולי החלקה יפנית.עמוד זה נצפה: 428 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור