חיפוש באינדקס עסקים

החלקה יפנית בישראל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 פברואר 2011

החלקה יפנית בישראל - יגאל ויצמןהפלישה היפנית לארץ התחילה כבר לפני כמה שנים. השאיפה לשיער חלק מבריק ובריא היתה קיימת בישראל הרבה לפני כן, אך הטכניקה הפופולארית – החלקה יפנית – להשגתו פרצה לתודעה של האישה הישראלית רק לפני מספר שנים.

הגילוי של היכולת לחדור לעומק השערה ולהחדיר לנימה חומרים מרככים ומזינים שימלאו את החללים ויזינו את השערה בשילוב עם הטכניקה להחלקה קראמית של השיער כל עוד הוא פתוח ומוכן לביצוע שינויים במבנהו הייתה פריצת הדרך המשמעותית שאפשרה לבנות ישראל ליהנות משיער חלק לצמיתות.

תהליך ההחלקה בנוי משלושה שלבים:

  1. מפרקים את מעטפת השערה, מפרקים את המבנה הטבעי של השערה ופותחים אותה לקליטת חומרים.
  2. מחדירים חומרים מזינים ומרככים לשערה.
  3. מקבעים מבנה חדש לשערה, חלק וישר.

למרות כניסתן של שיטות החלקת שיער שונות ומגוונות, טיפולי החלקה יפנית מובילים בפער ניכר בגלל גורמים חשובים כמו התאמה לסוגי שיער שונים (לשיער עבה, לשיער גלי, לשיער מסולסל, לשיער צבוע ומובהר) בזכות הפעלות המעודנת של החומרים המבצעים את העבודה, בשל הרכב החומרים הבטוח לשימוש והתוצאה היפיפייה המתקבלת על הראש.

החלקה יפנית בישראל - יגאל ויצמןהרכב החומרים בהחלקה היפנית קיבל את אישור משרד הבריאות בקלות שכן ההחלקה היפנית אינה כוללת חומרים אסורים בשימוש כמו פורמלין. מעצבי שיער רבים החלו מציעים את הטיפול ללקוחותיהם וחלקם אפילו בלי לעבור הכשרה מקצועית ייעודית לנושא. התוצאה הייתה נשים מאוכזבות עם שיער שנראה מחושמל, נקרע בקלות ונשירת שיער מוגברת.

כיום, לאחר שהגל הראשוני של הנהירה לביצוע החלקה יפנית נרגע, מבינה כל אישה שהחלקה יפנית היא פתרון מצוין לבעיות שיער מרדני, קופצני ומרגיז, לשיער מתולתל או גלי, אבל רק כשהיא מבוצעת בידיים מקצועיות.

הבחירה במעצב שיער המתמחה בביצוע החלקה יפנית חשובה ביותר ועם שיפור המודעות לנושא, כמעצב שיער מומחה לתחום, אני רואה פחות ופחות נשים שמגיעות אחרי החלקה יפנית לא מוצלחת, עצובות ומאוכזבות, המבקשות שאתקן את הנזק ואחזיר לשיערן את המראה הבריא החלק והיפה. החלקה יפנית אומנם כבשה את שוק השיער בישראל, אבל כיום השיטה הגיעה לבגרות צרכנית ונשים יודעות לבחור את מעצב השיער שיטפל ויחליק את שיערן.

החלקה יפנית בישראל
באדיבות: מעצב השיער יגאל ויצמן – מומחה בטיפולי החלקה יפניתעמוד זה נצפה: 405 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור