חיפוש באינדקס עסקים

החלקה יפנית בחורף – יגאל ויצמן

פורסם מאת: בתאריך: 23 אוקטובר 2012

החלקה יפנית בחורף - יגאל ויצמןמכירה את השיער שלך בחורף? זוכרת איך הוא מתנפח בלחות? איך בכל פעם שאת יוצאת מהבית את צריכה לדאוג שהשיער יאבד את המראה החלק עליו עבדת עם הפן? שכל טיפת גשת מאיימת לקלקל את התסרוקת? שהרוח המנשבת בשיערך מנפחת אותו ומוסיפה לו פריזים קופצניים ומכוערים?

ליגאל ויצמן יש בשורה בשבילך.

החורף הזה לא תצטרכי להתמודד עם שיער בעייתי, עם קירזולים מהלחות והגשם, עם הצורך לעשות פן באופן קבוע על מנת לשמור על מראה השיער החלק שלך. "החלקה יפנית בחורף היא הפתרון המושלם לכל מי שמתמודדת עם השיער בחורף. טיפול אחד בתחילת העונה ואת פטורה מלדאוג למראה השיער שלך כל החורף" – מחייך יגאל ויצמן.

ויצמן נחשב לאחד המומחים המובילים בישראל בתחום החלקות השיער בכלל והחלקה יפנית בפרט. המספרה התל אביבית של ויצמן נחשבת לאחת המספרות המובילות בישראל בתחומי ההחלקה ובכלל. צוות המספרה בראשות יגאל ויצמן החליק את השיער לאלפי לקוחות במיומנות מקצועית וברמה גבוהה ביותר. איכות העבודה הבלתי מתפשרת של ויצמן וצוותו מאפשרת לך להפקיד את שיערך בידיים הכי טובות שיש בנמצא.

החלקה יפנית המבוצעת בידי מעצב שיער מומחה כמו יגאל ויצמן לא רק פוטרת אותך מהדאגה לעיצוב השיער שלך לכל עונת החורף, אלא מעניקה לך בנוסף מראה שיער בריא, מבריק וגמיש במיוחד. שיער נוח לסירוק, נוח לסידור ומרשים בכל עונות השנה. גם אם השיער שלך יבש, פגום, שביר ונוטה להיראות נפוח וחסר חיים בחורף, החלקה יפנית היא הפתרון המושלם עבורך.

הטיפול עצמו של ההחלקה היפנית מזין את השיער לעומק, מחדיר חומרי הזנה מבריאים ומחיים לעומק השערה ומקנה לשיערך ברק בריא ומראה חלק ומושלם.

והכי חשוב – שיער שעבר החלקה יפנית משחרר אותך מהטרדה וההיצמדות לפן למשך כל החורף. במקום להילחם בשיער המתפרע בעונת החורף, העניקי לעצמך את השקט והרגיעה שבידיעה שהשיער שלך ייראה חלק ומושלם גם אחרי יציאה לרחוב ביום גשם סוער ורטוב במיוחד.עמוד זה נצפה: 446 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור