חיפוש באינדקס עסקים

החורף עונה אידיאלית לטיפול באקנה

פורסם מאת: בתאריך: 2 ינואר 2012

החורף עונה אידיאלית לטיפול באקנהכל מי שסובל מאקנה מכיר את התופעה. עונת החורף מתחילה ויחד איתה מגיעות התפרצויות האקנה, אדמומיות ופצעונים. מדוע קורות התפרצויות אקנה דווקא בחורף?

בעונת החורף מאטים תאי העור את קצב התחלפותם, מה שגורם לתאי עור מתים להצטבר על פני העור, לסתום את הנקבוביות ולגרום להיווצרות דלקות. השמש החורפית המסתתרת שרמת הקרינה שלה נמוכה, לא משפיעה כמו בקיץ על החלמה מהירה יותר של הפצעונים. יחד עם זאת, החורף הוא עונה אידיאלית לטיפול באקנה דווקא בגלל שהשמש מסתתרת. טיפולים עמוקים בעור, כמו פילינג, דורשים התייחסות מיוחדת לנושא קרינת השמש בקיץ. התייחסות הכוללת שימוש במסנני קרינה פעילים או אפילו הימנעות מביצוע טיפולי פילינג וטיפולים עמוקים בעור. קרינת השמש בעונת הקיץ על העור המחודש עלולה ליצור תופעות לוואי לא רצויות כמו כתמי עור.

עונת החורף היא העונה אידיאלית לביצוע טיפולים עמוקים בעור, כולל טיפול באקנה. הטיפול באקנה מתחלק למספר שלבים הכוללים:

  • טיפול בגורמי ומקורות היווצרות האקנה.
  • סיוע להחלמה מהירה של הפצעונים.
  • שיפור מראה העור על ידי הבהרת כתמי עור.
  • סילוק צלקות שעלולות היו להיווצר בעקבות התפרצויות האקנה.

כל השלבים של טיפול באקנה דורשים אבחון מקצועי של מצב העור, התאמה אישית של טיפול ושימוש בתכשירים וחומרים אפקטיביים ברמה רפואית להשגת שיפור משמעותי במראה העור. לכן החורף מהווה את הזמן האופטימאלי לטיפולים עמוקים באקנה. על מנת להשיג תוצאות משמעויות חשוב לעבור את הטיפולים באקנה בידיים מקצועיות ומיומנות, על ידי קוסמטיקאית רפואית מקצועית המיומנת בביצוע טיפולים עמוקים בעור.

קרנית מלמד, בהיותה קוסמטיקאית רפואית מומחית, מציעה טיפולים עמוקים לסילוק נגעי האקנה, החלמת העור וסילוק כתמי עור וצלקות על ידי טכניקות עבודה ותכשירים בדרגת אפקטיביות גבוהה במיוחד. "כיוון שהחורף הוא הזמן הנכון לטפל באקנה ובתוצאות של התפרצויות אקנה אני ממליצה למי שסובל מהפצעונים, האדמומיות הדלקתית, שחורים ועור מצולק ומוכתם לנצל את העונה הזו לטיפול בבעיה. דווקא בחורף, כשהשמש לא מהווה גורם שיש להתייחס אליו, אנחנו יכולים להעניק לעור טיפול חידוש לעור ולהגיע לאביב עם עור חלק, ללא פצעוני אקנה, ללא כתמים או צלקות. אך ראשית, חשוב לעבור אבחון אישי של מצב העור והתאמה אישית של הטיפול למצב העור. לכן, אני מזמינה את הסובלים מאקנה למהר ולהתחיל לטפל בעור כבר עכשיו".

לקביעת פגישת ייעוץ אישי, לאבחון והתאמת טיפול באקנהעמוד זה נצפה: 513 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור