חיפוש באינדקס עסקים

הדרכת CHI בחיפה- אצל דניאל סנטר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 נובמבר 2011

הדרכת CHI אצל קמיר עם סמי- דניאל סנטראנו מזמינים אתכם מעצבי השיער להשתלמות מקצועית אצל דניאל סנטר המרכז להארכות החלקות ואיפור קבוע בחיפה.
אתמול נערכה הדרכת CHI בפניי 20 ספרים וספריות מאזור המרכז.
חנן קמיר הדגים מיומנות מדהימה בצביעת שני ראשים יפיפיים , האחד בשני טונים של צבעי המשי של CHI ללא אמוניה וגזירה מעגלית . וראש שני שהיה צבוע למחצה, ברקע בצבע שוקולד מוקה עם פסים ב"צבע מבהיר צבע" של CHI ללא אמוניה, בבלונד זהוב בגזירת דרוג עם פוני קצר.
את הדרכת החלקת המשי התחילה המדריכה המקצועית של קארין גל CHI שרית עומסי והמשיכו סמי דניאל ואולגה ברזובה מהמרכז של  דניאל סנטר בחיפה (מומחים בהחלקת המשי של CHI ) תוך הסברים מעמיקים על החלקת המשי ותהליכי העבודה תוך שיתוף המשתתפים כיצד לפתור בעיות המתעוררת בשינוי מבנה ופתירתן כאשר שלמות, רכות ובריאות השיער, הם העקרונות החשובים ביותר.
גד מנור הבעלים פגש את הספרים והסביר על ערכי המותג האמריקאי הידוע CHI , על הטכנולוגיה המתקדמת שפותחה בטכנולוגיית חלל ע"י נאס"א, על משמעות שיקום והגנת השיער במוצרי CHI ובסרום המכילים משי אורגני טהור ועל עבודה בטוחה ומקצועית במספרה ללא חומרים מסוכנים.

אנו מזמינים את כל ספרי הצפון : השבוע ביום שני ה- 21.11.2011 תערך הדרכת CHI ללא אמוניה ב"דניאל סנטר" ברחוב הרצל 35 בחיפה, בשעה 5:30 אחר הצהריים,בהדרכה ילמדו צביעה בצבעי המשי CHI , צבע מבהיר צבע CHI , החלקת המשי CHI ותספורות. למעונינים להצטרף להדרכה יש לפנות לסוכנים באזור הצפון או למשרדי החברה (ללא תשלום)- קארין גל CHI  03-9240121

 

הדרכת CHI אצל קמיר עם סמי- דניאל סנטר
הדרכת CHI אצל קמיר עם סמי- דניאל סנטר

 עמוד זה נצפה: 357 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור