חיפוש באינדקס עסקים

הדרכות עיצוב שיער ברמה אחרת

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 מאי 2016

אורן אור ממספרת ORENORKOBI  מרכז את הידע והניסיון המקצועי העצום שצבר במהלך השנים ומעביר אותם בסדרת השתלמויות מקצועיות יוצאות דופן.

אורן אור ממספרת ORENORKOBI

אורן אור שימש כארט דירקטור ברשת המספרות של Tony & Guy גם בלונדון וגם בפריס במשך 8 שנים.
במסגרת תפקידו הדריך באקדמיות מובילות באירופה, צבר ניסיון רב וידע ברמה בינלאומית.
אורן אור ממספרת ORENORKOBI
כיום מוזמן אורן על ידי חברת וולה פרופשיונל להדריך ולהנחות מעצבי שיער במקומות שונים ברחבי העולם.
את סדרת ההשתלמויות שהוא מציע למעצבי שיער הוא מחלק ל-3 רמות: 01, 02, ו- 03.
למעשה זהו קורס גזירות למתקדמים שיש להם לפחות שנתיים ניסיון מקצועי בתחום הגזירה, המחולקים לנושאים בהתאם לרמה המקצועית הנדרשת.
אורן אור מדריך בעצמו את הקורסים ובכל קורס משתתפים עד 8 מעצבי שיער בלבד, מה שמאפשר לאורן להעניק תשומת לב אישית לכל משתתף.
אורן אור ממספרת ORENORKOBI
כל קורס כולל 2 מפגשים עם ידע רחב מקצועי יקר ערך והמחיר מסובסד על ידי חברת וולה ועומד על 650 ₪ למפגש , כלומר 1300 ₪ לקורס + מע"מ.
"מבנה הקורסים, 01, 02 ו- 03 מרכז בעצם את מכלול הלימודים שלי במהלך 8 שנות פעילותי בטוני אנד גאי.
אני מעביר ידע בטכניקות גזירה מודרניות, קווי גזירה ושיטות עבודה מהמתקדמות בתחום, בשפה בינלאומית שמאפשרת לבוגרים להשתלב בתחום עיצוב השיער בעולם ולהשתמש בדיוק אותם ביטויים מקצועיים.
אנו מתמקדים בעבודה נכונה, אחיזה נכונה של המספריים, עבודה בתער, אבחון שיער, אבחון ראש הלקוחה, מבנה הפנים ועוד המון דברים ופרטים שיעניקו למעצבי השיער כלים להתקדם מקצועית וטכנית"
אורן אור ממספרת ORENORKOBI
קורס חדש עומד להיפתח! – 04
לבוגרים של שלושת הקורסים עומד אורן אור להציע קורס נוסף, שייקרא ניו גנריישן ארטיסטיק טים (new generation artistic team) 04. זהו קורס שכמותו עוד לא נעשה בארץ שיעניק למשתתפים בו כלים וידע ביצירת קולקציות עצמאיות.
בקורס ישתתפו מאפרים מקצועיים, סטייליסטים, צלמי אופנה, דוגמניות ועוד. אנשי מקצוע העוסקים ביצירת קולקציות, בעלי ניסיון מהשטח.
המשתתפים בקורס 04 ילמדו לעבוד יחד עם אנשי המקצוע האלה, ליצור סינרגיה איתם, למקד לעצמם את הסגנון האישי שלהם, את הקו המוביל אותם בתחום עיצוב השיער, את ה"אני מאמין שלהם" וירכשו ידע בעולם האופנה, הטרנדים, מראות רטרו, מראות גותיים, מראות וינטאג’, היפסטרים וכד’.
אורן אור ממספרת ORENORKOBI
"בוגרי קורס 04 יהפכו להיות מובילים בעולם אופנת השיער בארץ. הם יובילו טרנדים במראות שיער, יקבעו מגמות וייקחו את המוניטין המקצועי שלהם צעד גדול וחשוב – קדימה" – מסביר אורן.
קורס 04 יתקיים בסטודיו של וולה פרופשיונל בראש העין בשיתוף עם חברת וולה, והוא פתוח גם למעצבי שיער שעובדים כיום עם חברות אחרות.
אורן אור ממספרת ORENORKOBI
גם קורס 04 יתקיים במתכונת אינטימית של עד 8 משתתפים להבטיח יחס אישי מקסימאלי.
למסיימי הקורס תוענק תעודה, דיפלומה חתומה על ידי איתי דומב – מנכ"ל וולה, ואורן אור – מנהל הקריאטיב ואקדמיית וולה.


עמוד זה נצפה: 450 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור