חיפוש באינדקס עסקים

הדמיית זקיקי שיער אצל רחל ונועם

פורסם מאת: בתאריך: 30 אוקטובר 2012

הדמיית זקיקי שיער אצל רחל ונועםהדמיית שיער, הטיפול לסימולציה של שיער טבעי הצומח על הראש תפס תאוצה בארץ. גברים בעיקר הם אלה המגיעים למספרות ומבקשים טיפול מיקרו פיגמנטציה שיאפשר להם להיראות כאילו יש להם ראש מלא שיער, גם אם יש להם קרחות, מפרצים או אפילו צלקות ישנות המנועות מהשיער לצמוח באזור הצלקת.

מעצבי שיער רבים מציעים, כיום, ללקוחותיהם טיפולי הדמיית שיער. כל אחד מתהדר ביכולת החדשה שרכש, בידע החדש וברמת הטיפול שהוא מציע ללקוחותיו.

אצל רחל ונועם הדמיית שיער זה לא רק עוד שירות במספרה. רמת הביצוע של טיפולי המיקרופיגמטציה המוצעים ללקוחות המספרה בהרצליה, היא אחרת. הן נועם והן רחל שלמדו את נושא הדמיית השיער לעומקו הביאו את היכולת ליצור תוצאה מושלמת על ראשו של הלקוח לרמה אחרת לגמרי.

רמת הדיוק בביצוע טיפולי המיקרופיגמטציה אצל נועם ורחל היא גבוהה באופן ניכר מאלה שניתן למצוא במספרות אחרות. כמו בתחומי טיפול אחרים במספרה של נועם ורחל, נלקח נושא הדמיית השיער במספרה ברצינות מקצועית יוצאת דופן.

כל לקוח העומד לעבור טיפול עובר אבחון והתאמה קפדנית של הגוון הנכון לשיער, לכל לקוח מותאמת תוכנית עבודה אישית המבטיחה תוצאה מושלמת בכל טיפול. לא רק הגישה המקצועית היא שעושה את ההבדל, גם הקפדנות בעת ביצוע העבודה. תכנון העבודה המדוקדק מאפשר להבטיח הנאה מהתוצאה לכל מטופל. 100% שביעות רצון.

"שביעות רצון הלקוח היא המטרה שלנו" – מסבירים השניים – " הלקוח יוצא עם הדמיית שיער מושלמת. כזו שאף אחד לא יכול להבחין בה. כזו שתיראה הכי טבעי שאפשר. אנחנו מחזירים ללקוח את המראה שלנו מלפני שנים, לפני הנשירה וההתקרחות. אנשים מתרגשים מהתוצאה כל פעם מחדש ואנחנו מקבלים הרבה המלצות ולקוחות שמביאים חברים לעבור את אותו טיפול שהם עברו."

במספרה של נועם ורחל טיפולי הדמיית השיער מעניקים לכל לקוח תוצאה שנראית טבעית לגמרי. גברים הסובלים מרמות שונות של התקרחות, מפרצים, נסיגת קו השיער במצח וגם צלקות ישנות מוזמנים להחזיר לעצמם שנים ולהיראות צעירים יותר ובעלי ראש שיער מלא אחרי טיפול הדמיית שיער בידיים המקצועיות של נועם ורחל.עמוד זה נצפה: 300 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור