חיפוש באינדקס עסקים

הגמר של וולה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 ספטמבר 2007

 

מעצב השיער יניב שטיין העובד עם ראובן טפר-מספרת "הגל הסגול" באר שבע עולה לשלב הגמר בתחרות של חברת וולה

יניב שטיין בגמר תחרות עיצובי השיער של חברת וולהלאחר שהכין קולקציית שיער בהשראת הטרנדים הבינלאומיים של חברת וולה הגיש יניב שטיין את מועמדותו לתחרות ארצית וביום שני האחרון 17 בספטמבר הוזמן למרכז ההדרכה של החברה בתל אביב כדי להציג את המראה לעיני צלמים ונציגי החברה כל זאת לקראת בחירת המועמד הסופי מבין כל המשתתפים.

מסביר שטיין :

"בחרתי את הטרנד בסגנון עיצוב "תרבות הפופ" שבעצם בנוי בהשראת סגנון פופ ופאנק. ז’אנר אליו אני מחובר בכל הקשור לעיצוב השיער ובכלל.  החופש וצורת ההתבטאות על ידי עיצוב השיער,  וכל מה שמתלווה לתחום יחד עם שילוב הצבעים והגזירות הסימטריות שמתחברות אחת לתוך השנייה. בחרתי את צורת המגן דויד רעיון לטכניקה יצירתית במיוחד היוצרת קונטרסט בין הצבעים.גם את הגזירות החדות והסימטריות שבצורת המגן דויד.

נבחרתי מתוך 200 מספרות בארץ, להגיע לגמר שלב בו 10 מעצבים שנבחרו מכל הארץ לוקחים חלק. המעצב שינצח בגמר ייצג את ישראל בתחרות בינלאומית שתתקיים בברצלונה ואני מקווה מאוד שתהיה לי את האפשרות לייצג את המדינה ולחזור עם תואר הביתה".

*יניב שטיין בן 23 תושב העיר באר שבע ולמרות גילו הצעיר השתתף כבר בהפקות מעניינות ביותר ועכשיו מתמודד בתחרות בינלאומית !עמוד זה נצפה: 430 פעמים