חיפוש באינדקס עסקים

הבושם חדש sea&san in Cadaques

פורסם מאת: בתאריך: 8 יולי 2014

לקראת הקיץ, בית היוצר של האמן סלוואדור דאלי משיק ניחוח חדש המקבל השראתו מעיירת הנופש הציורית קדאקס שבספרד בה השתכן דאלי. הניחוח משקף את נקודת המפגש המנצנצת שבין השמש והים בחופיה הקסומים של העיירה הנשקפים מחצר ביתו.

ניחוח חדש לקיץ
כשיורדים בכביש המתפתל לכיוון קדאקס בצפון ספרד, ורואים את בתי העיירה הצבועים לבן על רקע המפרץ הציורי, לא סי אנד סאן מבית היוצר של סלבאדור דלי תכולה 100 מל מחיר 99 שחמתקשים להבין מדוע בחר האומן סלבדור דאלי להשתכן דווקא שם, על שפת הים.  גגות הרעפים אדומים, הבתים לבנים והדלתות צבעוניות וכל היופי המרהיב הזה משתקף לים אשר נמצא במורד סמטאותיה הצרות והתלולות של העיירה.  הבושם sea&san in Cadaques  מוקדש כולו לאותה עיירה קטנה אותה כל כך אהב ושאב ממנה השראה רבה למגוון יצירותיו. ברק השמש החמה והאלגנטיות של הים המרגיע הנשקפים מחצר ביתו בקדאקס היוו את הזוג המושלם להשראת הבושם החדש לנשים.

הניחוח –
הניחוח הוא נקודת האור והנצנוץ המתקבלת משילוב השמש עם מי הים בחופי קדאקס הציורית.  רוח פרחונית רעננה ודמותן של היצורים הימיים המרהיבים מחוללים יחד הרמוניה נפלאה של פרי הדר ומתיקות. התו העליון הפותח את המחול הימי הוא רעננות פירותית של תפוז סיני יחד עם משמש הצוללים יחד  אל לב הבושם הנמצא במעמקי הים בו נמצאים שושנת מים כחולה ופרל הלוטוס. תווי הבסיס של האמבר והמאסק מהווים את העוגן החותם הניחוח הציורי.

הבקבוק:
העיצוב השקוף של הבקבוק והצבע התכול מרמזים על הניחוח הנקי ואת הטבעיות של השמש והים יחד. רמיזה מובהקת לחתימתו של האמן סלבאדור דאלי נמצאת במרכז הבקבוק  עם סימן האף והשפתיים המסמלות את כל בשמיו.

ניתן להשיג ברשתות הפארם ובמשביר לצרכן ברחבי הארץ.
 עמוד זה נצפה: 343 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור