חיפוש באינדקס עסקים

הבורר ופרופאשן נותנים בראש

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 ינואר 2009

 

בואו לתת בראש

איך קשור הבורר למגזין פרופאשן ולפורטל בראש?
לא, ברוך אסולין (משה איבגי) הוא לא שותף במגזין היופי הישראלי פרופאשן, אבל קטעים רבים מהעונה הראשונה, השנייה והשלישית של סדרת הדרמה/מתח/פעולה/פשע המשובחת "הבורר" מצולמת באולם ה"מיו" (מיו אירועים) המשמש בתור המועדון של ניקולה קובלובה (שלום מיכאלשווילי), אותו אולם שיארח ב-26 בינואר את מסיבת ההשקה של מגזין פרופאשן בשיתוף "בראש" פורטל היופי הישראלי.
מי ששאל את עצמו איפה בדיוק ממוקם האולם שבו תיערך מסיבת ההשקה של מגזין היופי הישראלי "פרופאשן" ושל "בראש" פורטל היופי הישראלי. , יכול לרשום לעצמו: במועדון של האחים ניקולה ופבל קובלובה. טוב, נו, זה כמעט מדוייק. האירוע הגדול של עולם היופי יערך במקום הכי יפה בתל-אביב, ה"מיו אוונטס" Mio Events, אולם אירועים יפהפה הממוקם ברח’ יד חרוצים 11 וכבר ברזומה שלו אירועי חברה, ערבי חברה וחתונות של מיטב הסלבס בארץ.
"כשחיפשנו מקום לערוך בו את אירוע ההשקה למגזין פרופאשן, הגענו למיו אירועים והתאהבנו במקום" מספרת שירי מסטודיו ארמדילו "גם הכימיה עם דקל, בעל המקום, והאירועים המתוקתקים שנכחנו בהם הובילו כמובן להחלטה, שזה המקום הנכון לארח את כל המי ומי בתעשיית היופי הישראלית."
אירוע ההשקה הצפוני של פרופאשן ושל בראש פורטל היופי הישראלי , נערך ביום שני האחרון במועדון הלונה בחיפה ואירח כ-650 איש, מאפרות, מעצבי שיער, קוסמטיקאיות, בונות ציפורניים, דוגמניות וסלבס מקומיים שבאו ליהנות ולאחל מזל טוב לאח הקטן של מגזין לה ז’ורנל.
למי שרוצה לראות את מועדון המיו אירועים בסדרה "הבורר", בקטע שבו אבי "הטחול", הלא הוא שלומי קוריאט המצויין והאחים קובלובה "מפרקים" ברנש אומלל, מצ"ב הלינק לקטע מהסידרה.

http://www.flix.co.il/tapuz/haborer/showVideo.asp?m=1557315

 

להדפסת כרטיסים לארוע


הבורר ופרופאשן נותנים בראש

 

הבורר ופרופאשן נותנים בראש

 

ה"מיו אוונטס" Mio Events, אולם אירועים

 

ה"מיו אוונטס" Mio Events, אולם אירועים

 

 

 

 
עמוד זה נצפה: 355 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור