חיפוש באינדקס עסקים

הארכות שיער לשיער ארוך ומדהים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 יוני 2010

  הארכות שיער לשיער ארוך ומדהים - יגאל ויצמן

את רוצה שיער ארוך שיראה הכי טבעי ומהמם שיש, אבל יש לך שיער קצר והוא לא צומח בקצב מהיר, הוא מתפצל בקצוות וכל פעם הספר שלך מציע לגזור קצוות – בשביל זה קיימות שיטות להארכת שיער.

 

 

אבל צריך לדעת איזה הארכת שיער לעשות והיכן, על מנת לקבל את המראה המהמם שאת חולמת עליו.

 

 

מילוי שיער (לשיער דליל), תוספת שיער או הארכת שיער עושים אצל מומחים. מעצב שיער שמתמחה בתוספות שיער והארכות שיער הוא מעצב שיער שעבר השתלמויות ויש לו ניסיון עשיר בהוספת שיער ליצירת מראה שיער עשיר, ארוך ומושלם.

 

 

התוספת איתה נוצרת הארכת השיער חייבת להיות איכותית. במילה איכותית הכוונה היא לשיער טבעי, כזה שלא עבר עיבוד תעשייתי ולא יובש ונפגע על ידי חומרים כימיים חריפים.
שיער מסוג זה הוא אמנם יקר יותר משיער סינטטי אבל היתרון שלו עצום. ראשית, המראה והמגע – לשיער טבעי כשמו כך גם מראהו ותחושתו – טבעי. זאת לעומת שיער סינטטי המיוצר למעשה מפלסטיק וכך גם הוא נראה. לשיער סינטטי יש מראה של שיער בובה וברק מלאכותי. לאחר מספר חפיפות או חשיפה למי ים, בריכה ולחות קייצית גבוהה ומעיקה הוא יתחיל להיראות מדובלל ומלאכותי.

 

 

שיער טבעי הוא בעל איכות מספקת גם כדי להסירו ולחברו מחדש כעבור מספר חודשים כשמגיע הזמן לחדש את הארכת השיער, כך שגם המראה והמגע וגם היכולת להשתמש בתוספת השיער שוב ושוב מהווים יתרון משמעותי וחיסכון מהותי בעלויות. המטרה היא שהארכת השיער תהפוך להיות חלק ממך, שתוכלי להמשיך בחייך כרגיל, שתוכלי לרקוד, להתעמל, לשחות ולמעשה להמשיך בכל פעילויות שגרת החיים שלך.

 

קיימות מספר שיטות פופולאריות לביצוע

 

הארכת שיער . על ידי הלחמה, הדבקה, שזירה, באמצעות חרוזים, מסרקונים ועוד. המטרה של כל אחת מהשיטות היא להאריך את השיער מבלי שניתן יהיה לראות משהו מלאכותי בשיער. שיראה כאילו זהו השיער הטבעי שלך, שירגיש כמו שיער טבעי לכל דבר. לכן, אם את חולמת על שיער ארוך גולש בטבעיות ומדהים, יש פתרון – הארכת שיער באמצעות תוספת שיער.

 

 

הארכות שיער לשיער ארוך ומדהים.
באדיבות:
יגאל ויצמן, מעצב שיער מומחה בתחום תוספות שיער והחלקות שיער בתל אביב.עמוד זה נצפה: 348 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור