חיפוש באינדקס עסקים

הארכות שיער לקראת המסיבה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 דצמבר 2010

 

אתר האינטרנט החדש של אלינור ברלמי שמתכננת הופעה מדהימה במסיבות הסילבסטר ההולכות וקרבות יש לאבי גונן ממספרת זאזא בחולון פתרונות מיוחדים.
מה דעתך על תוספת שיער שתעשיר את שיערך לקראת המסיבה? להגיע למסיבה עם שיער מלא ועשיר במקום עם שיער דליל ונפול יכול לעשות את כל ההבדל בהופעה שלך באותו ערב.
אולי הארכת שיער שתעניק לך שיער ארוך גולש ומדהים לערב החגיגי? הארכות שיער הן פתרון מיידי למראה שיער מרשים במיוחד. שיער ארוך הגולש על הכתפיים מעניק לך מראה מלכותי ומרשים מיידית בלי צורך בתסרוקת מיוחדת ומסורבלת.

אבי גונן מסלון זאזא בחולון הוא מומחה להארכות שיער ומצבע אותן בשיטה בלעדית עם דבק אורגני רפואי שמאפשר חיבור חזק ובלתי מורגש של תוספת השיער לשיער הטבעי. התוצאה – שיער ארוך שנראה ומרגיש כאילו צמח על הראש.

לקראת הסילבסטר, כשאת מחליטה לגבי השמלה , הנעליים, האביזרים והתכשיטים שיבנו יחד עבורך את המראה ההורס שאת מתכננת, קחי בחשבון שאת לא חייבת להגיע למעצב השיער שלך לסירוק השיער ועיצובו, את יכולה להיכנס לעשות הארכת שיער כמה ימים לפני האירוע, לחסוך זמן ביום האירוע ולהגיע למסיבה כשאת נראית נפלא.עמוד זה נצפה: 338 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור