חיפוש באינדקס עסקים

הארכות שיער – לא רק לאירוע חגיגי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 אוקטובר 2010

 

שיער ארוך גולש ושופע הוא כבר לא רק תוצאה של שנים בהן גידלתן את השיער והארכות שיער הן כבר לא רק כדי לצאת עם תסרוקת ערב או תסרוקת כלה מרהיבה. שיער ארוך נמצא כיום בהישג ידה של כל אחת הרוצה שיער ארוך ומדהים, בלי סיבה מיוחדת ובלי לחכות שנים עד שהשיער יגדל. הארכות שיער הפכו להיות אפשריות עבור כל אחת בכל זמן.הארכות שיער – לא רק לאירוע חגיגי

לא משנה מה הסיבה לכך שאין לך שיער ארוך כמו שאת רוצה. זה יכול להיות בגלל שהסתפרת קצר ואחר כך החלטת לחזור לשיער הארוך שהיה לך, זה יכול להיות כי עברת טיפול כימי לא מוצלח לשיער וזה יכול להיות פשוט כי יש לך שיער דליל וחסר נפח בעוד את חולמת על שיער שופע מלא וארוך.
 
טיפול הארכת שיער הוא תהליך מורכב אשר מעצב שיער מיומן יכול לעשות בשבילך בידיים מקצועיות כך שתצאי מהמספרה ותנפנפי בשיערך הארוך שעות ספורות לאחר מכן.

אם את שואלת את עצמך איך זה לחיות עם הארכת שיער על הראש, קבלי תשובה ברורה – זה פשוט וקל.
את יכולה להמשיך באורח חייך הרגיל, לשחות, לעסוק בספורט, לחפוף ולהסתרק ומלבדך אף אחד לא יידע שיש לך הארכת שיער.

השיטה המקדמת ביותר בימינו להארכת שיער היא באמצעות דבק אורגני טבעי שמשרד הבריאות אישר ושהרכבו בטוח לשימוש ואינו מורגש גם כשאת מעבירה אצבעות בתוך השיער.

חשוב לציין שצריך לחדש את הארכות השיער מדי מספר חודשים בהתאם לקצב צמיחת השיער שלך, כדי לקרב את נקודות החיבור של תוספות השיער אל הקרקפת.זהו טיפול חיוני לשמירה על תוספת השיער והשיער הטבעי שלך גם יחד.
חשוב עוד יותר ציין כי לפני ביצוע הארכת שיער חייב השיער שלך לעבור הערכה ואבחון מקצועי על ידי מעצב השיער שבחרת שיעשה את העבודה על מנת להתאים את כמות השיער שאפשר להוסיף, את שיטת החיבור וכד’.
אז קחי לך יום, קבעי פגישת יעוץ ואבחון לשיער, התיישבי על הכסא במספרה וצאי עם שיער ארוך ומדהים.עמוד זה נצפה: 384 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור