חיפוש באינדקס עסקים

הארכות שיער – הפתרון המושלם

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 מרץ 2011

את רוצה שיער ארוך, גולש מתנפנף ומרשים. את רוצה שהשיער שלך ירשים וידהים. את יודעת מה את רוצה. שיער ארוך היה מאז ומעולם סמל לנשיות.
השיער הארוך סימל יותר מכל את נשיות ורכות. השיער הוא חלק חשוב במראה האישה וברושם החיצוני שהיא משאירה על סביבותיה.
שיער ארוך הוא על אחת כמה וכמה דרך להשאיר רושם עז על הסביבה. אבל אם אין לך שיער ארוך, אם השיער שלך צומח לאט או מתפצל בקצוות ולכן דורש תספורות תכופות או סתם אין לך סבלנות לגדל את השיער ואת חייבת להיראות הכי טוב שיש לקראת אירוע חשוב – הארכות שיער הן הפתרון שלך.
כל מעצב שיער המציע הארכת שיער משתמש בסוגים אחרים של שיער ובטכניקות שונות ומגוונות לחבר את השיער הזה אל הראש. אחד ממעצבי השיער הבולטים בארץ בתחום הארכת השיער הוא אבי גונן הבעלים של מספרת ZAZA בחולון.
אצל אבי השיער המשמש להארכות שיער הוא שיער 100% טבעי ושיטת חיבור השיער היא בלעדית לו ומבטיחה לך חיבור חזק ועמיד של הארכת השיער ומראה טבעי במיוחד.
"אני מאמין שתוספות שיער לא רק שצריך שלא יהיה ניתן להבחין בהן אלא שגם שאישה עצמה צריכה להתבלבל ולהרגיש כאילו השיער הזה צמח על הראש שלה. לכן אני משתמש בדבק אורגני רפואי שמחבר את תוספת השיער לשיער הטבעי של האישה בצורה כל כך עדינה שגם היא בעצמה תתקשה להבחין במקום החיבור. אפשר להעביר אצבעות בתוך השיער ולא להרגיש את החיבורים" אומר גונן.
הדבק האורגני הרפואי של מספרת ZAZA הוא בלעדי, כך שהוא פשוט לא נמצא בידי אף מעצב שיער אחר. לדבק יש את כל הרישיונות הדרושים כך שאין סיבה לדאגה והוא אינו מעורר אלרגיות או תופעות לוואי. אז אם את רוצה ליהנות משיער ארוך, גולש ומתנפנף – הארכות שיער אצל אבי גונן ממספרת ZAZA יכולות להיות הפתרון שאת מחפשת.
חשוב לציין כי אבחון קפדני של מצב השיער שלך הוא חובה לפני שמתחילים לחבר לו תוספות שיער. במספרת ZAZA מקפידים על שלב זה באופן מיוחד וכך מונע מלכתחילה כל סיכוי לפגיעה בשיער הטבעי שלך.עמוד זה נצפה: 409 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור