חיפוש באינדקס עסקים

האחת והיחידה חוזרת… –

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 יולי 2007

האחת והיחידה חוזרת... -

האחת והיחידה חוזרת… לוריאל פריז מצרפת בימים אלה לנבחרת החלומות שלה את לינדה אוונג’ליסטה דוגמנית על, אייקון אופנה ומקור השראה של מעצבי האופנה המובילים.
נבחרת החלומות של לוריאל פריז מונה שחקניות, זמרות ודוגמניות מהנערצות ביותר בעולם ביניהן: פנלופה קרוז, סקרלט ג’והנסן, אווה לונגוריה, ג’יין פונדה ועוד, המייצגות את הפנים השונות של היופי.
יוסף נבי, המנהל הבינלאומי של המותג, מסביר את הבחירה של לוריאל פריז בלינדה אוונג’ליסטה: " לינדה היא סמל אופנה. במשך 20 שנה שלטה באלגנטיות ובביטחון מלא על מסלולי תצוגות האופנה. פניה, מבטה, עמידתה האלגנטית וכישוריה המובהקים עשו אותה לדוגמנית העל בהא.. הידיעה!. מלבד יופיה, אותו ניתן לזהות בין אלפים, היה חשוב לי שליד כל כוכבות הקולנוע המפורסמות בנבחרת החלומות, יופיעו פנים המשדרות אך ורק  אופנה. ללינדה (בת 41) יש חיים עשירים ואינטנסיביים ההופכים אותה לאישה איתה נשים רבות יכולות להזדהות".  עוד הוסיף יוסף נבי, על הבחירה בלינדה: "לינדה היא זיקית אמיתית, היא מסוגלת להמציא את עצמה מחדש. וכך היא הופכת למקור השראה אמיתי לנשים המעריצות אותה כשהן רואות אותה מופיעה על עמודי השער של כתבי העת השונים".      לינדה, הקנדית במוצאה, תמיד התעניינה בעולם האופנה, זוהי יותר מקריירה, זהו גורל אליו היא נמשכת.  בגיל 15 משכה את תשומת ליבה של סוכנות הדוגמנות "עלית". מאוחר יותר אמצה את התספורת הקצרה אשר הפכה ל"דבר החם הבא" ונקודת מפנה חשובה בקריירה המקצועית שלה.  לינדה היא המוזה של מעצבי העל הבינלאומיים ומקור השראה לצלמי האופנה הידועים ביותר. יכולתה לשנות את דמותה ממקמת אותה כ"מלכה" הבלתי מעורערת בתחום האופנה: ב- 2003 זכתה בפרס "style icon" (סמל הסגנון) במסגרת טקס פרסי האופנה של שנחאי, ב- 2005, זכתה בפרס "style award" במסגרת טקס פרסי עולם הנשים, היא מדורגת בין 50 הנשים היפות בעולם על ידי כתב העת "PEOPLE" וזוכת פרס "Fashion Icon"  מטעם UNESCO.   לינדה היא "סמל אופנה" אך עדיין חיה את המציאות כפי שניתן לראות  עפ"י פעילויותיה ההתנדבותיות הרבות. היא מעורה במאבק במחלת האיידס ולעתים קרובות משתתפת במיזמים במאבק בסרטן השד. בשנת 1998, היא ארגנה מופע התרמה יחד עם הזמר בריאן אדמס בעיר מולדתה SAINTE CATHERINE, בו הצליחו לאסוף די תרומות להקמת מרפאה לגילוי מוקדם של סרטן השד.   לינדה עדיין גורמת למיליוני מעריצים לחלום. באוגוסט 2006, בתום 20 שנות קריירה כדוגמנית ומוזה, הופיעה על שער מגזין האופנה ה"ווג" האמריקאי. 

האחת והיחידה חוזרת... -עמוד זה נצפה: 456 פעמים