חיפוש באינדקס עסקים

האומברה של קובי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 נובמבר 2015

טרנד האומברה מגיע גם אל Beauty Station בנתניה ואתן מוזמנות ליהנות מאומברה איכותי ומקצועי וייחודי לחורף הקרוב, מידיו של קובי כהן – מעצב שיער אומן המבצע אומברה במיומנות.
האומברה הוא דרך ייחודית לעיצוב שיערך המבליט אותך  בין הסובבים אותך. כך תוכלי להתחיל את החורף בשינוי מרענן של הטוטאל לוק. מפורסמות רבות הצטרפו אל הטרנד, עכשיו הגיע תורך.

המראה שאמור ליצור האומברה הוא כזה שאומר "הקיץ האחרון ביליתי על חוף הים".
מראה שיער כביכול "שרוף", אך בריא, גמיש ומשיי.
גווני האומברה בשיער הפכו לטרנד אופנתי הן בארץ והן בעולם, אך לעיתים אנו נתקלים בעבודות אומברה חובבניות ולא מקצועיות הגורמות לשיער להיראות כאילו זה עתה נטבל בדלי צבע צהוב.
אומברה חובבני הוא הרבה פחות מוקפד ומפספס את המטרה הסופית שהיא ההבהרה ההדרגתית.
אז מה הסוד? שאלנו את קובי כהן מביוטי סטיישן בנתניה.
האומברה של קובי, מבהיר את השיער בהדרגה, יוצר קווים עדינים וגוונים עדינים וטבעיים שהופכים לבהירים ובלונדיניים יותר ככל שמתקרבים לקצוות השיער.
קובי כהן, הוא מעצב שיער המומחה ביצירת גוונים בשיער ומבטיח לך אומברה ברמה בינלאומית, מוקפדת ומדויקת (ושום מילה על קלואי קרדשיאן).
ליצירת האומברה המושלם, מתחשב קובי כהן בראש ובראשונה בגוון שיערך הטבעי, במרקמו; זאת כדי ליצור את האומברה הטבעי והעדין ביותר, אך עדיין שיהיה בעל נוכחות וייחודיות.
כלל האצבע החשוב ביותר באומברה הוא למצוא את גוון הבלונד שלך ולהתחיל אותו בצורה נכונה בקווים עדינים מן השורש שהופכים לבולטים בהדרגה. תוכלי כמובן לשלב גם גוונים בשיער, כמה גוונים דקים בגוונים כמו סגול בהיר או תכלת.
קובי כהן יתאים לך את גווני האומברה הנכונים באופן מדויק לשיערך, ויבצע את העבודה ביד מקצועית, מנוסה ומיומנת אשר תיצור את המראה המושלם עבורך בטכניקה ייחודית.

מתחשק לך אומברה בנתניה? אל תתפשרי על פחות ממושלם.
התקשרי לקובי כהן, מביוטי סטיישן
קובי כהן Beauty Station אומברה בנתניה

 עמוד זה נצפה: 612 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור